X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

100 Doors 2013 – Brain fuel

Gökhan G. (Çeviri)
0

Hırslı mı hissediyorsunuz? Beyin hücrelerinizi çalıştırıcak bir uygulama mı arıyorsunuz? 100 Doors 2013 marketteki en popüler ücretsiz uygulamalardan biri ve size ideal bir uygulama olabilir. Yüklemeye değer mi? İncelememizde bu soruya cevap bulabilirsiniz.

4 ★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.4 1.4.8

Özellikler & Kullanım

Test Cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
Çalıştığı Android sürüm: 2.2

Neden ortalık "100-birşey"vs gibi uygulamalarla doldu taştı? Ayrıca bu uygulamaların basit fakat zorlayıcı olması bakımından birbirine benzer olması da enteresan.

Şimdiye kadar puzzle oyunlarını çok sevidğimin farkına varmışsınızdır, özellikle de gerçekten zorlayıcı oyunları.

Oyunun isminden de anlayacağınız gibi oyunda 100 bölüm var ve her bir bölüm üzerine iyice düşünülerek hazırlanmış. Halihazırda 200 bölümlük bir oyunun üzerinde çalışıldığını da duydum, bakalım bizi ne bekliyor.

Her bölümde bir kapının eşiğinde duruyorsunuz. Amaç ise çevredeki şeyleri toplamak ve duruma göre onları kullanmak (topladıklarınızdan bazıları bir sonraki bölümlerde kullanılıyor olabilir). Puzzle yüzeylere dokunarak veya kapının çevresindeki objelere dokunarak çözmeye çalıyorsunuz.

Oyunun akıllı telefon teknolojisinden nasıl yararlandığını gördüğümde oldukça etkilendim: Örneğin telefonunuzu sallayabilir ve böylelikle düşen bir topu alabilirsiniz. Oyunun kontrollerini ve genel atmosferi çok orjinal buldum.

İlerledikçe oyunun son derece zorlaştığını söylemem gerek. Allahtan bir yerde tıkandığınızda bölümleri çözmenize yardımcı olan tüyolar var.

Özet:

100 Doors 2013 çok sayıda bölümden oluşan ve akıllı telefon teknolojisini sonuna kadar kullanan kontrollere sahip iyi şekilde tasarlanmış bir oyun. Çok hoş!

Ekran & Kontroller

100 Doors 2013 FPS (içerden gördüğünüz) türü klasik bir tıkla&göster macera oyunu.

Objeler saklanıyor ve grafikler de hoş: Kapılar çok orjinal ve enteresan görünüyor.

Tüm menüler ve pencereler saklanıyor ve aralarındaki geçişler kolaylıkla sağlanabiliyor.

Hız & İstikrar

100 Doors 2013 herhangi bir donma veya takılma olmadan son derece iyi bir performans sergiledi.

Fiyat/Performans Oranı

100 Doors 2013 ücretsiz ve App Center ve Google Play'den indirilebilir. Burada eleştirecek gerçekten hiçbir şey yok: Oyun fantastik, yüzlerce bölüm var, geliştiriciler yardım ediyor ve geçilemeyen bölümler için çözümler sunuluyor.

(orijinal metnin yazarı: Bernhardt Fischer)

Ekran Görüntüleri:

100 Doors 2013 – Brain fuel 100 Doors 2013 – Brain fuel 100 Doors 2013 – Brain fuel 100 Doors 2013 – Brain fuel

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

GiPNETiX

Yorumlar

Yeni yorum yaz: