X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Bombergeddon Premium - Bombalar Havada!

Gökhan G.
0

Fötr şapka, kırbaç, hazine, piramitler, bubi tuzakları ve dünya üzerinde dolaşan ölümsüz… Bunlar size kimi hatırlatıyor? Tabii ki Indiana Jones. 1980’lerin yakışıklı define avcısını ve bir nevi akıllı profesörünü hangimiz sevmez. Eğer bir Indiana Jones hayranıysanız Bombergeddon Premium'un kahramanı Dakota Jackson'ı da çok seveceksiniz. Haftanın Uygulaması köşemizdeki bu macera oyununun incelemesine bir göz atın.

4 ★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.4 1.3.6

Özellikler & Kullanım

Test Cihazı: LG Optimus Black

Android Versiyonu: 2.3.4

Root: Hayır

Modifikasyonlar: Yok

Bir başka arkeolog/macera sever olan Dakota Jackson’ın rolüne soyunmaya kendinizi hazırlayın. Dakota’nın hayatı labirentlerin içlerinde kaymalardan tut da düşmanın gardiyanlarıyla dövüşmelere kadar binbir farklı şeyle dolu. Tabii bu sırada da tuzaklardan kaçmak zorunda. Kısacası Bombergeddon Premium eğlenceli bir yolculuk ve bu yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Uygulama yaklaşık 28 MB ve SD karta yüklenebilir.

Oynanabilirlik hoş, sade ve biraz da efsane oyunlar Bomberman/Dynablaster’ı andırıyor: Yapmanız gereken Dakota’ya labirentleri aşması konusunda yardım etmek. Tabii bunu başarmak söylemesinden daha zor çünkü yol boyunca birçok ölü/diri gardiyan, mumya ve engeli aşmanız gerekiyor. Şansa yoldaki bu engelleri aşmanız için kullanabileceğiniz bombalar var. Yine yol boyunca toplamanız ve sonrasında savunmanız gereken taşlar ve bununla birlikte cebelleşmeniz gereken birkaç boss var.

Farklı zorluk seviyelerini gösteren yedi farklı seviye var. Amaç ise genellikle düşmanları bertaraf etmek ama bazen sizden bölümdeki tüm taşları toplamanız veya düşman kaçmadan düşmanı yenmeniz istenecek. Bunun dışında kendinizi bazı tuzaklardan kurtulmak için yerde kayarken veya görünmez labirentlerden kurtulmaya çalışırken göreceksiniz.

Karşılaşacağınız dört farklı dünya olacak (her birinin teması, grafikleri ve müziği farklı):

  • Mısır
  • Babil
  • Aztekler
  • Çin

Yeni maceralara girebilmek için tüm görevleri bitirebilmeniz gerek ve görevleri bitirebilmeniz için sizde olan belli araçları kullanmanız gerek. Bombalar, kalkanlar, ilk yardım kutuları ve diğer cihazlar sizin kullanımınıza hazır. Hemen hemen tüm objeleri karşı tarafı defettikçe kazandığınız paralarla satın alıyorsunuz ya da labirentlerde rastlantısal bir şekilde buluyorsunuz.

Oyunda bir de “survival mode” var. Burada düşmanlarınız sizin elmaslarınızı ele geçirmeye çalışıyor ve siz de onlardan kaçıyor veya onlarla dövüşüyorsunuz.
Yüksek puanlarınızı Twitter veya Facebook’ta paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın ana menüsünde oyunun dilini seçebilirsiniz (ki sekiz farklı dil mevcut!).

Özet: Bombergeddon Premium eğlenceli ve sonuna kadar bırakmayacağınız, saatlerce oynayacağınız bir oyun. Survival Mode dışında normal oyunda 80’in üzerinde seviyeyle oyun beni kendisine tiryaki etti.

Oynanabilirlik kolay ve Bombergeddon’un kendisi oyuncuya heyecanlı bir rekabet hissi veriyor.

Ekran & Kontroller

Bombergeddon Premium'un kontrolleri kolay ve öğrenilebilir. Dakota Jackson’ı navigasyonla ve bombaları da sağ tuşla yönetebilirsiniz. Tabii bu esnada da kaç canın kaldığına ve para durumlarına bakmayı unutmayın. Bu oyunda kullanıcılara yeni gelecek tüm özelliklerin son derece iyi tanıtıldığını ve oyuna adapte edildiğini söylemekten mutluluk duyuyorum –ki bu da oyunun akışını ve işleyişini son derece iyi bir seviyeye çıkarıyor.

Grafikler açısından ise bana Nintendo’yu hatırlattı, gayet iyi.

Hız & İstikrar

Bombergeddon Premium genel olarak iyi bir performans gösteriyor. Gayet akıcı ve güvenilir. Lag olmamasına rağmen oyun bir defa hiçbir neden yokken dondu. Oyunu yeniden başlatmak için oyunu kapamaya zorlamak zorunda kaldım. Bu nedenle bu kategoride bir yıldızı buradan kırdım.

Fiyat/Performans Oranı

Bombergeddon Premium haftanın uygulaması ve sadece 49 Euro Cent. App Center’dan indirebilirsiniz. Oyun içinde de satın alma mevcut. Oyunun demo versiyonunu da buradan indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Bombergeddon Premium - Bombalar Havada! Bombergeddon Premium - Bombalar Havada! Bombergeddon Premium - Bombalar Havada! Bombergeddon Premium - Bombalar Havada! Bombergeddon Premium - Bombalar Havada!

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

HeroCraft Ltd

Yorumlar

Yeni yorum yaz:

Author
1

beyler Acil yardım