X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Catch The Candy - Şeker Benim Olacak!

Gökhan G. (Çeviri)
0

Şekerlerin tek bağımlısı çocuklar değil, köpekler ve kediler de şeker yemekten çok hoşlanır. Bunun da dışında daha bir çok hayali yaratık var ki onlar da şeker tutkunu olabilir.
Bu da Catch The Candy oyununu anlatan sözler. İçinde şeker kahramanların olduğu bir şeker oyunu. Oyun hakkında ne düşündüğümüzü öğrenmek için incelememize buyurun.

3 ★★★☆☆

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.1 1.0.6

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.2

Catch The Candy oyununa başlamadan önce bazı yüklemeler yapmanız gerekiyor. Bu süreç tamamlandığında kendi profilinizi oluşturduğunuz ve oyunun özelliklerine adapte olduğunuz rengarenk ana ekran karşınıza çıkacak. Müziği kapatmayı tercih ettim çünkü bana çok hitap etmedi.

Play'e basın ve herbiri 14 etaptan oluşan altı farklı dünyadan birini seçin. Bunlardan ilki basit ve size halatları yönetmeyi öğretiyor. Amaç şekerleri karakterlerin kuyruğunu kullanarak toplamak. Yuvarlak hatlı objeleri iterek veya kendinize çekeren alabilirsiniz fakat duvarları kullanamıyorsunuz. Kuyruğunuz ne kadar az kullanırsanız o kadar daha fazla skor elde ediyorsunuz.

Etaplar hoş ve çeşitli. Önceden de belirttiğim gibi engel teşkil eden objelerle karşı karşıya geleceksiniz. Başka zamanlarda ise oldukça fazla tırmanma yapmanız veya tekerleklere tutunmanız...vs yapmanız gerekiyor. Oyunun fizik kurallarına da ayak uydurmanız gerek. Bazen adım atmadan önce biraz düşünmenin faydası olabilir çünkü yeterli sayıda puan toplayamazsanız bir sonraki dünyayı açamıyorsunuz. Her etapta en fazla üç yıldız kazanabiliyorsunuz.

Sıralamaya göz atıp diğerlerinin ve sizin performansınızı görebilirsiniz. Bilgileri senkronize etmek için HeroCraft hesabınızla giriş yapmalısınız.

Özet:

Catch the Candy oyunu birçok engel ve elementlerden ötürü eğlendirici anlamda zorlayıcı olabilir. Oyunun oynanışı oyunu kavramak için kolay ve oyunda hoşuma gitmeyen tek şey müzik oldu. Ama genel olarak bu oyuna olumlu not verdim.

Ekran & Kontroller

Catch The Candy hoş bir görünüme ve eğlenceli bir temaya sahip. Belirtmem gerekir ki grafikler benim zevkim için biraz falza "technicolour". Çok fazla renkten biraz canım sıkıldı.
Oyun Flashgame üzerine kurulu ve bu aşikar. Grafikler de zayıf kaçmış.

Kontrolleri çözmek ve kullanmak kolay.

Hız & İstikrar

Catch The Candy stabil ve hızlı.

Fiyat/Performans Oranı

Catch The Candy'nin fiyatı Play Store'da 0.72 Euro ki bu da makul bir fiyat. Herhangi bir reklam yok.

(orijinal metnin yazarı: Christian Brüggemann)

Ekran Görüntüleri:

Catch The Candy - Şeker Benim Olacak! Catch The Candy - Şeker Benim Olacak! Catch The Candy - Şeker Benim Olacak! Catch The Candy - Şeker Benim Olacak!

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

HeroCraft Ltd

Yorumlar

Yeni yorum yaz: