X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Droid Manager

Gökhan G. (Çeviri)
0

Organize olmamızı sağlayan uygulamalar hayat kurtarıyor. Droid Manager uygulamasının ismi kulağa bu açıdan hoş geliyor bu yüzden bu uygulamayı yaşamı ne kadar kolaylaştırabildiğini görmek için test etmeye karar verdik. Daha fazlası için okumaya devam edin.

4 ★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1 1.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note II
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Droid Manager uygulamasını başından itibaren sevdim. Kısa giriş kısmında uygulama kullanıcıya uygulamayla neler yapılabileceğini anlatıyor - daha doğru bir deyişle uygulamanın kullanıcı için neler yaptığını. Giriş yapmak kolay (Alternatif olarak Facebook aracılığıyla da giriş yapabilirsiniz.).

Otomatik lokasyonlar ve yeni kullanıcıları örnek oluşturması için bazı girişlerin olduğu dashboard'a geliyorsunuz. Dashboard sizin lokasyonlarınızı listeliyor. Harita sizin anlık bulunduğunuz noktayı ve eklediğiniz başka eventlerin lokasyonların listesini veriyor. Bu takdir ettiğim harika bir özellik: Eventleriniz için (nerde başlayıp nerde bittiği) lokasyon ekleyebiliyorsunuz.

Stream seçeneğini de sevdim: Bir mesaj -bir link- YouTube videosu veya herhangi bir harita yollayın. Bu kısaca WhatsApp grupları kullanmanın alternatifi niteliğinde.

Droid Manager ayrıca dosyalarınızı akıllı telefondan bilgisayarınıza (veya tam tersi) aktarmanızı sağlayan bir lokal ağ da sunuyor. Resim galerileri ve müzik de dahil. Bir cihazda ağı başlatmak yaklaşık bir dakikanızı (bu bayağı uzun) alıyor. Malesef Galaxy Note II'yi kullanarak dosya transferini gerçekleştiremedim. Aynısı Firefox ya da Google Chrome'da oynatamadığım müzik dosyaları için de geçerli.

Resim galerisinin kalitesi üzüntü verecek şekilde istenen düzeyde değil. Gerçek bir galeriden ziyada daha çok bir slide showu andırıyor. Resimler arasında geçiş yapamıyorsunuz ve tüm olay sağlam bir zemine oturtulmamış.

Bulunduğunuz noktayı size temin edilmiş link aracılığıyla paylaşabilirsiniz (belirli bir zaman için geçerli) ve biriyle iletişim kurmak istiyorsanız email olarak gönderin. Google Latitude ile önceden çalıştıysanız bu size yabancı gelmeyecek.

Özet:

Droid Manager çok hoş bir uygulama. Tüm özellikler tam olarak çalışmasa da akıllı telefonunuzu organize etmek açısından çok faydalı. Kusurlarının ileride giderileceğini umuyoruz.

Ekran & Kontroller

Droid Manager kontrolleri çok basit ve tasarımı iyi. Uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve kullanımı kendinden öğrenilir ve kolay. Web arayüzü daha iyi olmasa da aynı seviyede iyi çünkü ek özellikler sağlıyor.

Hız & İstikrar

Droid Manager çokluk iyi çalıştı fakat bazı özelliklerinde biraz sorun çıktı. Ayrıca uygulama bir kere dondu.

Fiyat/Performans Oranı

Droid Manager uygulaması Play Store'da bedava. İleride gerçek bir yönetici uygulaması olma yönünde büyük bir potansyele sahip.

(orijinal metnin yazarı: Christian Brüggemann)

Ekran Görüntüleri:

Droid Manager Droid Manager Droid Manager Droid Manager

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

Droid Manager

Droid Manager verwaltet Deine Smartphones

Geliştiriciye e-posta gönder Geliştirici profili

Yorumlar

Yeni yorum yaz:

Author
1

S4 acil yardım edin lütfen çok acil