Merhaba AndroidPIT Türkiye. Ben yeni sayfa yöneticiniz İdil! / Hello AndroidPIT Turkey. I am your new page editor, Idil!

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar

02.Ağu.2013 11:19:46

Merhaba AndroidPIT Türkiye kullanıcıları! Yeni AndroidPIT Türkiye sayfa yöneticisi olarak sorularınızı yanıtlayacak, ağın gelişmesi için önerilerinizi dinleyecek ve size Android'in sürprizlerle dolu dünyasında yol arkadaşı olacağım. Bizim için katılımınız, merakınız ve hevesiniz Türkiye ağının ileriye taşınması ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için çok değerli. Sizleri yakından tanımayı ve samimi bir Android topluluğunun parçası olmayı çok isterim. Beni tanımanız için biraz kendimden bahsedeceğim.

Hello AndroidPIT Turkey users! As your new AndroidPIT Turkey page editor, I will be answering your questions, listen to your suggestions to improve Turkey network and be a comrade to you in the surprising world of Android. Your participation, curiosity and enthusiasm is very precious for us to take Turkey network forward and give you better service. I'd like to know you all closely and be a part of an intimate Android community. Therefore I'll introduce myself.

Bahçeşehir Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden bu sene mezun oldum. Şu an çift anadalım olan Gazetecilik bölümünün mezuniyet projesini Berlin'de yazıyorum. Daha önce eğitim sebebiyle bir sene Kuzey İrlanda'da ve 6 ay Amerika'da Syracuse şehrinde yaşadım. Bunun dışında şarkı yazarı ve besteciyim ve çeşitli ülkelerde konserlerim oluyor. Müzik en büyük tutkum. Boş zamanlarımda filmler ve video oyunları için de müzik yazıyorum. Şarkılarımı bu linklerden dinleyebilirsiniz; http://www.youtube.com/idylleinthesky ve https://myspace.com/idilmese

En sevdiğim boş zaman aktivitesi arkadaşlarımla bir araya gelip iyi bir bilimkurgu filmi izlemek. Aynı zamanda bir doğa aşığı ve gezginim. Akıllı telefonumu en çok politik aktivizm amaçlı kullanıyorum. Şu an çok sevdiğim telefonum Samsung Galaxy i7500 Android 1.6 Donut (Galaxy'nin ilklerinden) Gezi Parkı protestoları sırasında bozulduğu için, onun yerini dolduracak bir telefon alana kadar telefonum olmayacak.

I graduated from Bahcesehir University's American Culture and Literature department in Istanbul this year. Currently, I am writing the graduation thesis of my double major Journalism, in Berlin. Previously, due to education purposes, I lived one year in Northern Ireland and 6 months in Syracuse, USA. Apart from that, I am singer-songwriter and a composer and I am giving gigs in various countries. Music is my greatest passion. In my free times, I compose music for films and video games. You can listen to my original songs from these links: http://www.youtube.com/idylleinthesky and https://myspace.com/idilmese

My favorite free time activity is gathering around with my friends to watch a good sci-fi movie. In the mean time, I am nature lover and globetrotter. I use my smart phone mostly for political activism purposes. Since my beloved smartphone Samsung Galaxy i7500 Android 1.6 Donut (one of the first Galaxys) broke during the Gezi Park demonstrations in Istanbul, I'll be not owning a phone until I find the one that could replace it.

Birçok ulustan teknoloji uzmanlarının ve yazarlarının çalıştığı AndroidPIT'de, uluslararası ekibimle danışarak tüm sorularınızı cevaplamaya ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışacağım. Sizleri yakından tanıma dileğiyle, Idil.

In AndroidPIT where technology experts and writer from many different nationalities work, I'll try to answer all your questions and fullfill your needs with the assistance of my international team. With the hope of knowing you all better, Idil.

03.Oca.2014 14:44:43

Merhaba idil hanım. Androidpit günlük ve haftalık bültenlere aboneyim.
Fakat son bir haftadır bültenleri alamıyorum.
Sitede bir sıkıntımı var acaba. İyi günler..

21.Oca.2014 16:34:27

Hikmet Erdem
Merhaba idil hanım. Androidpit günlük ve haftalık bültenlere aboneyim.
Fakat son bir haftadır bültenleri alamıyorum.
Sitede bir sıkıntımı var acaba. İyi günler..
ben her sabah aliyorum hikmet bey e postanin junk klasörüne gelme ihtimali var bi kontrol edin isterseniz

23.Oca.2014 00:55:02

Öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. AndroidPIT'in yaklasık 10 dk lık bir üyesiyim şuan. Kullanmış olduğum samsung galaxy s4 cihazımın, yaklaşık 1haftadır wifi ağındayken 'internet bağlantısı dengesiz' uyarısı üzerine, bu konuyu araştırmak amaçlı buldugum bir site. Ve on dk lık bir gezinme ile cok dogru ve iseme yarayabilecek bir site de oldugum icinde mutluyum. Sayfa yoneticisi idil hanim ve moderatör orhan beyede basarilar diliyorum.

— değiştirilme tarihi 23.Oca.2014 00:57:55