X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

FreeAllRabbits - Tavşan candır

Gökhan G.
0

Bazen Android oyunları denizinde boğuluyorum hissiyatına kapılıyorum ve içlerinden iyileri seçmek her geçen gün güçleşiyor. Fakat bugün hem App Center hem de Google Play'den indirebileceğiniz güzel bir oyun inceleyeceğim: FreeAllRabbits. Bu oyunun ne özelliği var gelin incelemede birlikte görelim.

3 ★★★☆☆

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.0 2.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.2
Root: Var
Modifikasyonlar: Yok

Uygulama detayları:
Çalıştığı en düşük Android sürümü: 2.0.1
Büyüklük: Yaklaşık 30 MB
Ice Cream Sandwich için optimize edilmiş mi: Evet

İzinler: Ağ bağlantıları, sd kart, aramalar (İzinlerde rahatsız edici hiçbir şey yok.)

Şunu söyleyerek başlamak lazım: App Store'ları çok seviyoruz fakat zayıf bir yönleri var: Bilinmeyen ve fantastik oyunları bulmak zor olabiliyor. Bu nedenle uygulama ararken arkadaşlarımın tavsiyelerini ve blogları kullanıyorum.

FreeAllRabbits benim gözümde kendini kanıtlamış bir oyun. Oyunun oynanışı hiç tahmin etmeyeceğiniz bir biçimde ve eğlenceli: Birkaç dinazor minik tavşanları bir stadyuma kapatmış ve siz de bu tavşanları yeşil yani güveneli kısma getirmeye çalışıyorsunuz.

Tüm tavşanları vurmak söylenildiği gibi kolay bir şey değil. Bunun için belli miktar egzersiz yapmanız lazım. Özellikle dinazorlar da tavşanları ve hatta sizi vurmaya çalıştıklarından iş biraz daha zorlaşıyor. Fakat Allahtan siz de dinazorları onları sizi vurmadan vurabiliyorsunuz.

Her bölümün kendine has fizik kuralları ve bu nedenle bulmacaları var. Bazılarında bazı barellerden tavşanların geçmesi için kurtulmanız gerekecek. Bu arada sınırlı sayıda mermiye sahipsiniz fakat her bölüm sonunda elde ettiğiniz skora bağlı olarak cephane alıyorsunuz.

Ne kadar fazla tavşan çıkarsa iş o kadar karışık bir hal alıyor. Bu nedenle işler karışmaya başladığında daha planlı hareket etmelisiniz.

Oyun içi müzikler de sürpriz bir şekilde hoş ve eğlenceli.

Özet:

FreeAllRabbits oyunu zevkli, nokta(!). Taze, yeni ve diğer alışılagelmiş oyunlardan çok daha orijinal. Bunu takdir ediyoruz!

Ekran & Kontroller

Kontroller sağlam ve kullanımı kolay: Sol tuşu karakterinizi hareket ettirmek için sağdakini ise oynatmak için (dilerseniz tam tersini ayarlayabilirsiniz).

Görseller oldukça hoş ve yüksek çözünürlükte Galaxy Note 2 gibi üst seviye cihazlarda oldukça keskin çizgilere ulaşıyorsunuz.

Tek zayıf yönü menülerin oldukça kötü tasarıma sahip oluşu.

Fakat FreeAllRabbits tam anlamıyla eğlenceli!

Hız & İstikrar

FreeAllRabbits testlerimizde hatasız çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

FreeAllRabbits AndroidPIT App Center ve Google Play Store'da 1.75 Euro.

Ekran Görüntüleri:

FreeAllRabbits - Tavşan candır FreeAllRabbits - Tavşan candır FreeAllRabbits - Tavşan candır FreeAllRabbits - Tavşan candır FreeAllRabbits - Tavşan candır

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

Robert Fischer

Spielentwicklung für
Sidentus Trade & Technology GmbH

Geliştiriciye e-posta gönder Geliştirici profili

Yorumlar

Yeni yorum yaz: