X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

MegaFlux - Çok zevkli bir boru oyunu

Gökhan G. (Çeviri)
0

Her zaman için bizi deliye döndüren ve tırnaklarımızı yememize neden olan oyunlara rastlıyoruz. Evet mantık oyunlarından sürekli etap atlayıp en iyi performansını ortaya koymak istediğiniz çünkü top skor yapmak istediğiniz oyunlardan bahsediyorum.

İş MegaFlux oyununa gelince; bu oyun sadece sizin tırnaklarınızı yemenize neden olmayacak: Bu klasik boru tarzı oyunda boruların yerlerini öyle bir değiştirmeniz gerek ki bilgi işlemciye ulaşabilsin.
Detaylar incelememizde!

4 ★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.06 1.24

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Tablet

Limitsiz bölüm ve bir de kendi bölümlerinizi yapmanızı sağlayan bölüm editörü olan neon teknoloji boru sistemine hoşgeldiniz.

MegaFlux retro grafikleri sağolsun insanda iyi bir ilk izlenim bırakıyor. Oyunun amacı, girişte de belirtildiği üzere, bilgi akışını sağlamak için (kafa karışmaması açısından siz sıvı olarak da düşünebilirsiniz) Nano-boruların yerlerini değiştirmek. Kulağa kolay ve makul geliyor fakat ilk öğrenme bölümlerini atladıktan sonra bölümler çok karışık hale geliyor ve oyun sizi daha fazla düşünmeye ve olaya daha iyi konsantre olmaya sevk ediyor.

Oyunda iki mod var: Relaxed ve Challange. Relaxed modu sınırsız bir mod ve farklı büyüklükte farklı zorluk seviyelerinde bölümler çıkartıyor. Öte yandan Challange modunda toplamda 50 bölüm var ve bölüm atladıkça zorluk seviyesi artıyor.

En yüksek skorları görebilmenin yanısıra oyunda bazı ipuçları ve madalyalar mevcut. Bir level editör kısmı var ve diğer kullanıcılarla bölümleri paylaşabiliyorsunuz ki bu da oyunun uzunluğuna katkıda sağlıyor.

Özetle:

MegaFlux bağımlılık yaratan bir oyun: Bazı zamanlar zorlayabilir fakat bu da iyi bir şey. Oyunun teması da hoş tasarlanmış.

Geliştiricilerin bu oyuna ileride "Community Mode" ile ne katacaklarını merakla bekliyoruz.

Ekran & Kontroller

Eğer retro tarzı mantık oyunlarını seviyorsanız MegaFlux sizin için biçilmiş kaftan. Grafikler tamamen retro.

Kontroller kolay öğrenilir ve kusursuz. Boruları ve parçalarını ekrana dokunarak oynatın, hepsi bu.

Hız & İstikrar

MegaFlux testlerimiz boyunca iyi bir performans sergiledi. Uygulamayla ilgili herhangi bir problem çıkmadı.

Fiyat/Performans Oranı

MegaFlux AndroidPIT App Center'dan bedava indirilebilir. Oyun boyunca uygulama içi bir reklam mevcut ve malesef bu reklamdan kurtulmak için herhangi bir seçeneğiniz yok.

(orijinal metnin yazarı: Jay O.)

Ekran Görüntüleri:

MegaFlux - Çok zevkli bir boru oyunu MegaFlux - Çok zevkli bir boru oyunu MegaFlux - Çok zevkli bir boru oyunu MegaFlux - Çok zevkli bir boru oyunu

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

SoFresh

Indie dev studio focused on free games for Android.

Yorumlar

Yeni yorum yaz: