X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Paint for Friends (Malen mit Freunden) – Android için Pictionary

Gökhan G.
0

Pictionary’yi herkes sever değil mi? Oynarken ne idüğü belirsiz şeyler çizen en kabiliyetsiz arkadaşlarımız bile…

Paint for Friends (Malen mit Freunden), Pictionary-vari bir uygulama ve Android akıllı telefonlara bu sevilen oyunu getiriyor. İncelememizde tüm ayrıntıları keşfedebilirsiniz.

4 ★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3.7 1.5.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus 4.1.1

Paint for Friends’i başlatın ve kendi email adresinizle veya Facebook hesabınızla giriş yapın. İkincisi size oyunu arkadaşlarınızla oynama fırsatı sağlıyor.

Halihazırdaki oyunlara göz atın ve oyunun ana menüsünden sıranın kimde olduğunu görün. Ayrıca yeni bir oyuna da başlayabilir veya satın alım yapabilirsiniz.

Beş yazma seçeneğinden birini seçin. Seçiminizin zorluk derecesine göre puanlar kazanacaksınız. Karşınızdaki ise çizdiğiniz şeyi tahmin etmeli. Bu tahmin sürecinde iki tarafa da puan geliyor. Bu yüzden iki tarafından da elinden gelenin en iyisini yapması iki tarafın da yararına.

Yeterli miktarda puan topladıktan sonra dükkandan yeni bir kelime paketi satın alabilirsiniz. Örneğin bir kelime paketi 30 yıldız ve bir yıldız da 2.000 puan (bu da kelime paketi satın almak için 60.000 puan almanız gerektiği anlamına geliyor).

Özet: Paint for Friends (Malen mit Freunden), topluluk oyunlarını ve çizmeyi seven insanlar için çok iyi bir vakit geçirme oyunu. Uygulama genel olarak iyi yapılmış ama kötü yanı yeni bir kelime paketi alana kadar çok fazla zaman ve emek harcamanız gerekiyor. Yani oyunu sürekli oynamanız gerekiyor.

Ekran & Kontroller

Kontroller çok kolay ve Paint for Friends'ın (Malen mit Freunden) tasarımı da iyi. Reklamlar bazen oyunun optik efektlerinin görüntüsünü çirkin kılıyor.

Hız & İstikrar

Paint for Friends (Malen mit Freunden), Galaxy Nexus’ta ziplenmedi ve bazı yerlerde atlamalar yaptı ama genel olarak dengeli.

Fiyat/Performans Oranı

Paint for Friends'i (Malen mit Freunden) Google Play’den bedava (ama reklamlarla birlikte) indirebilirsiniz. Özellikle pop-up reklamların çok fazla sayıda olduğunu belirtmeliyim. Ama en azından çizme ve tahmin etme kısımlarında reklam yok.

Ekran Görüntüleri:

Paint for Friends (Malen mit Freunden) – Android için Pictionary Paint for Friends (Malen mit Freunden) – Android için Pictionary Paint for Friends (Malen mit Freunden) – Android için Pictionary Paint for Friends (Malen mit Freunden) – Android için Pictionary Paint for Friends (Malen mit Freunden) – Android için Pictionary

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Geliştirici

Games for Friends

Yorumlar

Yeni yorum yaz: