X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Sprinkle – Yangın var!

Gökhan G.
0

 Sprinkle kendine isim yaptı ve bunu da hakkıyla yaptı: Tasarımı ve oyun tecrübesi çok orijinal ve eğlenceli. Oyun Android ve iOS için mevcut ve amaç küçük mavi insanların dünyasını ve evlerini ateşten korumak. Bugünün incelemesinde oyunun detaylarına göz atın.

5 ★★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.7.2 1.7.2

Özellikler & Kullanım

Samsung Galaxy Nexus 4.1.4
Acer Iconia A500 with 4.0.3 Custom ROM


Sprinkle’ı başlatın ve ilk seviyeden bir bölüm seçin, bir video başlayacak sonrasında müzik/sesleri kapatabilir ya da geliştirici hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunu paylaşabilir ve sağdaki “+” ile oyunu puanlayabilirsiniz.


Giriş videosunu geçmek isterseniz eğer işte hikayenin özeti şöyle:


Galaxy turistleri Satürn’e ayak basmış ve bunu yaparak Satürn’ün uydularını karıştırmışlar. Sonuç olarak yanan taşlar mavi insanların gezegenini yerle bir ederek şehirlerinin yanmasına neden olmuş. Yangınları durdurmak için bir yangın mekanizması inşa etmişler ve onlara yardım etmek de sizin göreviniz.
Yanan evlere nişan almak için yangın arabasının açısını değiştirirn ve alevleri söndürmeye çalışın. Farklı seviyeler var: Bazı evlerdeki yangınların yerdeki deliklerin içinden söndürülmesi gerekiyor, diğer binalarda ise tamamen suyla müdahale etmeniz gerekiyor. Sprinkle bir puzzle oyunu ama 6 seviye ve 72 bölüm olmasından dolayı çok farklı bir oyun.

Özet: Sprinkle’ı oynaması eğlenceli ve çok vakit geçirebileceğiniz ve hatta dönüp oynadığınız bölümleri tekrar oynayacağınız türden bir oyun. Bunu farklı zorluk seviyelerine ve çeşitliliğe borçlu. Grafikler harika ve gerçekten denemeye değer.

 

Ekran & Kontroller

 Sprinkle grafik açısından gerçekten ön plana çıkıyor. Tasarım açısından oyunun fiziksel zekası süper, özellikle suyla ilgili olan her şey.
Kontroller kolay ve akıcı ve oyunculara iyi bir oyun tecrübesi ve kontrollerin öğrenimi için rehberlik ediliyor – ki bu da oyunu oynamayı öğrenmek için harika bir yöntem.
Oyun akıllı telefonlarda çok eğlenceli hatta tabletlerde daha da eğlenceli. Grafiklerin ne kadar harika olduğunu tabletlerde görebilirsiniz.

Hız & İstikrar

 Sprinkle akıcı ve sağlam çalışıyor ve bu yüzden bu kategoride iyi bir performansı var diyebiliriz. Oyuna girerken kısa bir yükleme süresi (10 saniye kadar) var.

Fiyat/Performans Oranı

 Sprinkle'ın normal fiyatı 2.55 Euro fakat bu hafta "Haftanın Uygulaması" kapsamında (15.10 - 21.10 arası) 0.79 Euro'dan satın alabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Sprinkle – Yangın var! Sprinkle – Yangın var! Sprinkle – Yangın var! Sprinkle – Yangın var!

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

Thumbstar Games Ltd

Yorumlar

Yeni yorum yaz:

Author
8

sony için destek