X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Haberleşme

Şu kritere göre sırala:
Skype
Android, iPhone, Mac ya da PC'de oldukları fark etmeksizin, Skype'de online olan herkesle ücretsiz sesli ya da görüntülü konuşma imkanı. Nerede olursa olsun, arkadaşlarınız ve (...)
YÜKLE
Dolphin Browser
Tarayıcım Dolphin. Dolphin sayesinde mobil cihazlarda tarama artık çok kolay, özelleştirilmiş giriş ekranı, ses ve el hareketiyle kontrol, özelleştirilebilen ayarlar ve paylaşım özellikleriyle (...)
YÜKLE
ChatON
Spend time connecting with your buddies via ChatON! With a Samsung account, you can enjoy ChatON across your smartphone, tablet, and computer. ChatON features free text, (...)
YÜKLE
Bluetooth File Transfer
Use your smartphone to browse, explore and manage files of any Bluetooth ready device, using File Transfer Profile (FTP) and Object Push Profile (OPP): you can also receive files (...)
YÜKLE
Go!Chat for Facebook
Stay in touch with your friends in Facebook chat with Go!Chat: Fun, easy, social. ** Rated as the best Facebook chat experience ** • Instantly see who's online on Facebook • Change (...)
YÜKLE
Viber
Viber, Android, iPhone, Blackberry ve Windows Phone gibi birçok cihaz ve platformda çalışır ve 140 milyon kullanıcıyı ücretsiz bir şekilde, aramanızı, mesaj atmanızı ve mesaj (...)
YÜKLE
GMX Mail
Mit der GMX Mail App haben Sie alle Ihre GMX E-Mails und Ihr GMX Adressbuch immer und überall dabei. Einfach Benutzerdaten eingeben – los geht’s! Und diese Vorteile gibt’s für (...)
YÜKLE
UppTalk Free Calls SMS & text
FREE CALLS & FREE TEXT MESSAGING Got friends abroad? You can make free calls worldwide. Call all your contacts and hence reach everybody. Send free text messages to (...)
YÜKLE
ICQ- Free chat and video calls
Yeni ICQ mobil bağlanmayı kolaylaştırır. Ücretsiz görüntülü sohbet ve sesli aramalar, komik çıkartmalar ve ücretsiz metin mesajları. Daima arkadaşlarınızın ve güncel haberlerin hızına (...)
YÜKLE
AIVC (Alice)
## This is the free version of AIVC. There is also a Pro version with additional features and NO ADS. Other features in the Pro version at the moment: calendar, play music, Google (...)
YÜKLE
Zielnetz - der Kostenkiller
Handyrechnung zu hoch? Du telefonierst ständig in fremde Handynetze und weißt es nicht einmal? Damit ist jetzt Schluss! Zielnetz bietet dir die Möglichkeit herauszufinden, welches (...)
YÜKLE
Maxthon Bulut Tarayıcı
Dünyanın her yerinden 600+ milyon kullanıcının Maxthon Tarayıcısı'nı neden SEVDİĞİNİ öğrenin. Maxthon, dünyanın hem telefon hem de tablet için en hızlı ve en akıllı mobil web (...)
YÜKLE
WEB.DE Mail
*** WEB.DE Mail wurde von Google zur E-Mail App des Jahres 2013 gekürt *** Mit der WEB.DE Mail App haben Sie alle Ihre WEB.DE E-Mails und Ihr WEB.DE Adressbuch immer und (...)
YÜKLE
fring Free Calls, Video & Text
Free Calls, Group Calls, Texting, Video, Group Video, and more! * New! You can now fring your friends on Symbian * New! Use your phone number for registration instead of username (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 23 »