X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Haberleşme

Şu kritere göre sırala:
Dolphin Tarayıcı
Dolphin untuk Android menjadikan pelayaran web pada telefon dengan lebih mudah, melayari web dengan memperibadikan skrin utama, suara dan isyarat bergerak. ★Pelayar Web (...)
YÜKLE
UC Browser for Android
★Now,you can use the add-on of Cricket by UC Browser to get the Hot News and Live Score of most cricket matches!! UC Browser for Android gives you a fast all-in-one web (...)
YÜKLE
Viber
Viber, Android, iPhone, Blackberry ve Windows Phone gibi birçok cihaz ve platformda çalışır ve 140 milyon kullanıcıyı ücretsiz bir şekilde, aramanızı, mesaj atmanızı ve mesaj (...)
YÜKLE
Skype
Android, iPhone, Mac ya da PC'de oldukları fark etmeksizin, Skype'de online olan herkesle ücretsiz sesli ya da görüntülü konuşma imkanı. Nerede olursa olsun, arkadaşlarınız ve (...)
YÜKLE
ChatON
Spend time connecting with your buddies via ChatON! With a Samsung account, you can enjoy ChatON across your smartphone, tablet, and computer. ChatON features free text, (...)
YÜKLE
Maxthon Bulut Tarayıcı
Dünyanın her yerinden 600+ milyon kullanıcının Maxthon Tarayıcısı'nı neden SEVDİĞİNİ öğrenin. Maxthon, dünyanın hem telefon hem de tablet için en hızlı ve en akıllı mobil web (...)
YÜKLE
Bluetooth File Transfer
Use your smartphone to browse, explore and manage files of any Bluetooth ready device, using File Transfer Profile (FTP) and Object Push Profile (OPP): you can also receive files (...)
YÜKLE
Truecaller – Arayanı göster
Tamamen ÜCRETSİZ olarak bilinmeyen aramaları görün, istenmeyen aramaları engelleyin, telefon rehberinizi düzenleyin. 75 milyondan fazla kullanıcı Truecaller'i seviyor! Şimdi (...)
YÜKLE
Go!Chat for Facebook
Stay in touch with your friends in Facebook chat with Go!Chat: Fun, easy, social. ** Rated as the best Facebook chat experience ** • Instantly see who's online on Facebook • Change (...)
YÜKLE
UC Browser HD
★Specially designed for your big screen. UC Browser HD is specially designed for your big screen. With a gesture controlled video player, gesture controlled browsing and more, UC (...)
YÜKLE
ICQ Messenger - Free chat
Ücretsiz ICQ Messenger demek görüntülü sohbet ve sesli aramalar, grup sohbet, komik etiketleri ve ücretsiz emodzi mesajları demektir. Cep ICQ Messenger bu tüm dünya ile (...)
YÜKLE
WEB.DE Mail
*** WEB.DE Mail wurde von Google zur E-Mail App des Jahres 2013 gekürt *** Mit der WEB.DE Mail App haben Sie alle Ihre WEB.DE E-Mails und Ihr WEB.DE Adressbuch immer und (...)
YÜKLE
GMX Mail
Mit der GMX Mail App haben Sie alle Ihre GMX E-Mails und Ihr GMX Adressbuch immer und überall dabei. Einfach Benutzerdaten eingeben – los geht’s! Und diese Vorteile gibt’s für (...)
YÜKLE
Contacts+
Contacts+ akıllı, harika ve ücretsiz rehber uygulamasıdır. Contacts+ metin mesajı, Whatsapp, Facebook, Twitter ve daha fazlası ile desteklenmiş gündelik rehberiniz & numara (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 24 »