X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Verimlilik

Şu kritere göre sırala:
ES Dosya Yöneticisi
Dünya çapında 300 milyon indirmeyle, Android dosya yöneticilerinin lideri! Android market üzerinde en yüksek oy alan ve en iyi kaynak yönetimi araçlarından biri. ES Dosya Yöneticisi (...)
YÜKLE
Advanced Task Killer
Advanced Task Killer is also known as ATK which is #1 task manage app. It is a tool to kill applications and boost memory. -Ignore List -One tap widget -Auto kill -Customize item (...)
YÜKLE
DU Battery Saver & Widgets
Dünyanın lider pil tasarrufu uygulaması ve Android güç doktoru ve yöneticisi DU Battery Saver, pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayan ÜCRETSİZ pil tasarrufu uygulamasıdır! (...)
YÜKLE
Antivirüs & Mobil Güvenlik
Lookout uygulaması akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüsten, kaybolmaktan ya da çalınmaktan korumak için var. Birçok özellik ücretsiz ama tam paket Lookout Premium’un ücreti (...)
YÜKLE
Easy Uninstaller - kaldırma
Android için En Kolay & En Hızlı kaldırma aracı. ■ Öne Çıkanlar ----------------------------- • Toplu kaldırma • Tek tıkla hızlı uygulama kaldırma • Uygulama adı, sürümünü, güncelleştirme (...)
YÜKLE
CamScanner -Phone PDF Creator
Promotion!! Refer friends to CamScanner, get free Premium. The world’s No. 1 mobile document scanning and sharing app today! * Installed on over 60 million devices in over 200 (...)
YÜKLE
Booster for Android - FREE
Get the best Booster for Android Now: Boost your phone’s speed to optimize performance with NQ Booster! Booster for Android is a top-rated mobile phone optimization app that helps (...)
YÜKLE
NQ Mobile Security& Antivirus
Telefonunuzu West Coast Labs sertifikalı NQ Mobil Güvenlik ve Antivirüs ile koruyun. Hemen ÜCRETSİZ indirin! Android telefon veya tabletinizi NQ Mobil Güvenlik ve Antivirüs ile virüs, (...)
YÜKLE
Any.Do Yapılacaklar Listesi
Milyonlarca insan hatırlamak zorunda oldukları şeyler için Any.Do yu kullanıyor.Sen de bütün yapmak istediğin şeyleri bulabilir ve yapıldıklarından emin olabilirsin.Bedava,basit ve (...)
YÜKLE
Business Calendar
This is the Free Version of Business Calendar: an all-round, complete calendar app for highest standards, customizable and with perfect Google sync. ★ "Our favorite calendar app on (...)
YÜKLE
aCalendar - Android Calendar
9/10 "an almost perfect calendar" - Softonic, September 2013 FEATURES ● intuitive navigation with smooth transitions between day, week and month view ● 48 colors per calendar, 12 (...)
YÜKLE
Note Everything
A note (notepad) application where you can create text-, voice- and paint-notes. Your notes can be organized in folders. You can create shortcuts on home, send notes, use live folders (...)
YÜKLE
Easy Voice Recorder
Easy Voice Recorder eğlenceli, basit ve kullanımı kolay bir ses kaydedicisidir. Kısıtlama olmadan güvenle toplantılarınızı , notlarınızı ve daha bir çok şeyi kaydetmek için kullanın! (...)
YÜKLE
App Backup & Restore
App Backup & Restore, Android cihazlarda uygulama yedekleme ve geri yükleme için kullanılır. Özellikler: -Uygulamaları SD karta yedekleme -Toplu yedekleme -Korunan uygulamalar (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 48 »