X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Araçlar

Şu kritere göre sırala:
Clean Master
Clean Master Android cihazınızda kullanmadığınız, kalıntı dosyaları, arama geçmişini ve gereksiz uygulamaları temizler. Bu sayede telefonuzun performansını arrtırabilir, pil ömrünü (...)
YÜKLE
El Feneri - Tiny Flashlight Ⓡ
*** v5.0 why? Read here: https://plus.google.com/110628468453341475793/posts/7biUsqwP7Z8 Cihazınız için el feneri uygulaması! İnanılmaz derecede basit ama çok kullanışlı bir el (...)
YÜKLE
Mobile Security & Antivirus
Android™ telefonunuzu ve tabletinizi hem antivirüs hem hırsızlık koruması içeren, yüksek reytingli (4,5 yıldız!) bir ücretsiz mobil güvenlik uygulaması ile koruyun. avast! Mobil Security (...)
YÜKLE
Pil - Battery
Pil, cihazınızın pil şarj seviyesini gösterir. Pil, Android cihazınızdaki mevcut pil yüzdesini takip etmenize yardımcı olacak olan küçük, şık ve hoş bir uygulamadır ve hatta pil tasarrufçusu (...)
YÜKLE
Easy Battery Saver
Over 20,000,000 downloads with 4.6 star rating. Does your phone always need charging, even once a day? Does your phone always die at crucial moment due to running out of (...)
YÜKLE
AnTuTu Benchmark
AnTuTu benchmark is the most popular Android smartphone and tablet benchmarking app in the world!.  ☆ Over 100,000,000 users ☆ Benchmark app used during Google I/O 2014 ☆ (...)
YÜKLE
3G Watchdog - Data Usage
3G Watchdog data counter monitors your Mobile Internet (4G/3G/Edge/GPRS) data usage, shows a status icon (green/orange/red) in the notif bar and a detailed report page. Widget (2 (...)
YÜKLE
Dr.Web v.9 Anti-virus Light
Virüslere karşı temel koruma Dikkat! Light sürüm cihazınızı her türlü zararlıya karşı koruma için YETERLİ DEĞİL.Maksimum güvenlik için, kapsamlı koruma sunan Android için Dr.Web’ (...)
YÜKLE
ROM Manager
ROM Manager is THE MUST HAVE APP for any Android root user. (Over 10 million downloads and counting!) * Flash your recovery to the latest and greatest ClockworkMod recovery. (...)
YÜKLE
Perfect App Lock(AppProtector)
★ Google TOP 20 application. ** All Features of FREE version are same as Pro version! (no limit!) ** Perfect App Lock! lets you protect any applications you want with a password or a (...)
YÜKLE
App Cache Cleaner - 1Tap Clean
App Cache Cleaner,a quick tool for clearing application cached files. One Tap to clean all cached files for getting more available space. You don't have to ROOT the phone anymore! (...)
YÜKLE
Gallery Lock (Hide pictures)
★ Selected as the App of the Year by Times Magazine! ★ Hide pictures and videos! (KeepSafe). "Gallery Lock" manages pictures and videos by individually hiding them and it is an app (...)
YÜKLE
Ses Seviyesi ölçer
Ses Seviyesi ölçer Smart Tools dördüncü setinde yer almakta (ses, desibel ölçer). Ses Basıncı Seviyesi (SPL) uygulama dahili mikrofonu kullanarak desibel (dB) olarak ses seviye ölçer (...)
YÜKLE
Hesap Makinesi Artı Ücretsiz
Ben Hesap Makinesi Artı - Android tabanlı mükemmel hesap makinesi. Kullanımım çok kolaydır ve elde tutulan hesap makinelerinin yaptıklarını çok daha iyi yapacak şekilde (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 93 »