X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Hava Durumu

Şu kritere göre sırala:
Hava Durumu - Weather
Hava Durumu uygulaması hava şartları hakkındaki en güncel bilgileri dilediğin her an alabilmen için hazırlanmış kullanımı son derece kolay bir uygulamadır. Mümkün olduğunca basit ve (...)
YÜKLE
AccuWeather
AccuWeather tamamen yenilendi. Sizlerden gelen geribildirimleri dinledik ve bilgi ve özellik bakımından daha da zengin ve tüm Android akıllı telefonlar ve tabletlerde aynı üstün (...)
YÜKLE
wetter.com
Wetter.com'dan Android telefonunuz için bir hava durumu uygulaması! Özellikler: - Haftalık hava tahmini - O anki hava durumu - Anasayfa widgetı - Güçlü arama butonu - Almanya ve (...)
YÜKLE
World Weather Clock Widget
Stylish weather clock widget You can check weekly forecasts, 3hr forecasts, current conditions, time and date all over the world. Advanced features: World Weather Alarm Photo (...)
YÜKLE
EZ Hava HD - Tahmin Widget
EZ Hava sade, temiz ve harika bir arayüze sahiptir. Kolay kullanım için tasarlandı. Hava durumunu, saatlik ve günlük olarak hızlıca görebilirsiniz. The camara permission is required by a (...)
YÜKLE
El Tiempo por eltiempo.es
El tiempo de los próximos 14 días en 200.000 localidades. Gira tu teléfono y prueba la increíble vista horizontal panorámica hora a hora. Datos de esquí, playas, lluvia, mapas, satélite (...)
YÜKLE
Worldscope Webcams
Almost a million users love Worldscope Webcams. This app makes it easy to check an old vacation spot, visit new places or just spy the world with more than 30,000 webcams from (...)
YÜKLE
Rain Alarm
This weather app and widget are able to warn you against precipitation (like rain or snow) by a silent alarm. You can watch what is coming by the up-to-date radar animation. Even more (...)
YÜKLE
Moon Light GO Weather EX
Moon Light widget, supports 4*1, 4*2, 2*1 sizes. It delivers the most accurate weather information from anywhere at any time. GO Weather EX - To Be Your Best Weather Prophet (...)
YÜKLE
Rain Alarm OSM
This variant of the app is aimed at older devices. A better choice with more background map types is "Rain Alarm". This weather app and widget are able to warn you against (...)
YÜKLE
wetter.info
wetter.info – genau mein Wetter! wetter.info – eine Wetter-App mit Informationen zu tausenden von Orten und Ländern weltweit: Wetterzustand, Wind, Niederschlag sowie (...)
YÜKLE
Live Wallpaper Flip Clock Tria
Live wallpaper with different animated effects changing minutes and hours at digital watches (like flip clock, rotates, drops, notebooks) and weather information. Animated watch and (...)
YÜKLE
Android için Sıcaklık
Android Sıcaklık Celsius ve Fahrenheit olarak dış sıcaklık gösteren bir termometre, ilgili yerde nem ve rüzgar yönü. Termometre istekleri bir web hizmeti üzerinden veri. Bir Internet (...)
YÜKLE
Weather forecast widget
Weather forecast widgets Provider: Weather Underground and Noaa Features: international, multiple providers, multiple widgets possible, geolocation, animated skins, calendar. (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 »