X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Hava Durumu

Şu kritere göre sırala:
wetter.com
Wetter.com'dan Android telefonunuz için bir hava durumu uygulaması! Özellikler: - Haftalık hava tahmini - O anki hava durumu - Anasayfa widgetı - Güçlü arama butonu - Almanya ve (...)
YÜKLE
AccuWeather
AccuWeather tamamen yenilendi. Sizlerden gelen geribildirimleri dinledik ve bilgi ve özellik bakımından daha da zengin ve tüm Android akıllı telefonlar ve tabletlerde aynı üstün (...)
YÜKLE
Rain Alarm
This weather app and widget are able to warn you against precipitation (like rain or snow) by a silent alarm. You can watch what is coming by the up-to-date radar animation. Even more (...)
YÜKLE
Hava Durumu - Weather
Hava Durumu uygulaması hava şartları hakkındaki en güncel bilgileri dilediğin her an alabilmen için hazırlanmış kullanımı son derece kolay bir uygulamadır. Mümkün olduğunca basit ve (...)
YÜKLE
wetter.info
wetter.info – genau mein Wetter! wetter.info – eine Wetter-App mit Informationen zu tausenden von Orten und Ländern weltweit: Wetterzustand, Wind, Niederschlag sowie (...)
YÜKLE
Rain Alarm OSM
This variant of the app is aimed at older devices. A better choice with more background map types is "Rain Alarm". This weather app and widget are able to warn you against (...)
YÜKLE
Wetterwarner
Die App bietet einen einfachen und komfortablen Zugriff auf die mobilen Seiten des DWD (Deutscher Wetterdienst)auf der es das aktuelle Wetter und Warnungen vor Unwetter gibt. (...)
YÜKLE
1&1 Wetter Widget
Das rundum erneuerte 1&1 Wetter-Widget bietet nun die Größen 4x1, 4x2 und 4x3. Auf einen Blick finden Sie immer: - die aktuelle Temperatur - das aktuelle Wetter - die minimale & (...)
YÜKLE
Weather forecast widget
Weather forecast widgets Provider: Weather Underground and Noaa Features: international, multiple providers, multiple widgets possible, geolocation, animated skins, calendar. (...)
YÜKLE
Worldscope Webcams
Almost a million users love Worldscope Webcams. This app makes it easy to check an old vacation spot, visit new places or just spy the world with more than 30,000 webcams from (...)
YÜKLE
HARIBO App
Mit dem HARIBO Goldbären macht jedes Wetter Freude! Die kostenlose App von HARIBO bietet den Funktionsumfang einer vollwertigen Wetter-App, jedoch auf eine einzigartige und (...)
YÜKLE
EZ Hava HD - Tahmin Widget
EZ Hava sade, temiz ve harika bir arayüze sahiptir. Kolay kullanım için tasarlandı. Hava durumunu, saatlik ve günlük olarak hızlıca görebilirsiniz. The camara permission is required by a (...)
YÜKLE
AmberHome Weather free
AmberHome Weather is a weather app with very detailed and accurate weather data for every location of the world. Get a short overview of the current weather conditions on the start (...)
YÜKLE
World Weather Clock Widget
Stylish weather clock widget You can check weekly forecasts, 3hr forecasts, current conditions, time and date all over the world. Advanced features: World Weather Alarm Photo (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 »