X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Uygulamaları

Şu kritere göre sırala:
ES Dosya Yöneticisi
Dünya çapında 300 milyon indirmeyle, Android dosya yöneticilerinin lideri! Android market üzerinde en yüksek oy alan ve en iyi kaynak yönetimi araçlarından biri. ES Dosya Yöneticisi (...)
YÜKLE
Skype
Android, iPhone, Mac ya da PC'de oldukları fark etmeksizin, Skype'de online olan herkesle ücretsiz sesli ya da görüntülü konuşma imkanı. Nerede olursa olsun, arkadaşlarınız ve (...)
YÜKLE
Dolphin Browser
Tarayıcım Dolphin. Dolphin sayesinde mobil cihazlarda tarama artık çok kolay, özelleştirilmiş giriş ekranı, ses ve el hareketiyle kontrol, özelleştirilebilen ayarlar ve paylaşım özellikleriyle (...)
YÜKLE
GO Launcher EX
GO Launcher EX - the final choice for 100,000,000+ people! User voted best Android Launcher! Download it now to enjoy 10,000+ themes and experience the super speedy and (...)
YÜKLE
Antivirüs & Mobil Güvenlik
Lookout uygulaması akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüsten, kaybolmaktan ya da çalınmaktan korumak için var. Birçok özellik ücretsiz ama tam paket Lookout Premium’un ücreti (...)
YÜKLE
Mobile Security & Antivirus
Android™ telefonunuzu ve tabletinizi hem antivirüs hem hırsızlık koruması içeren, yüksek reytingli (4,5 yıldız!) bir ücretsiz mobil güvenlik uygulaması ile koruyun. avast! Mobil Security (...)
YÜKLE
eBay
eBay her gün Android'de dünya standartlarında alışveriş deneyimi yaratmak için sıkı çalışıyor. eBay uygulaması bir sürü yeni özellikle dolu ve aramayı, satın almayı, satmayı ve eBay (...)
YÜKLE
FOCUS Online - Nachrichten
Die FOCUS Online Nachrichten - App bietet topaktuelle News aus Politik, Finanzen, Sport, Wissen, Gesundheit, Technik, sowie sorgfältig recherchierte Hintergrundberichte und (...)
YÜKLE
Runtastic
Fitness seviyenizi Runtastic ile artırın: Android’deki en iyi koşu, fitness & takip uygulaması! 4.5’dan fazla puan alan Runtastic uygulaması GPS teknolojisini kullanarak spor ve fitness (...)
YÜKLE
Dolphin Browser® Mini
Something powerful, something elegant, something valuable! It is Dolphin Browser® Mini. Something fast, something simple, something new! It is Dolphin Browser Mini. Browsing made (...)
YÜKLE
ChatON
Spend time connecting with your buddies via ChatON! With a Samsung account, you can enjoy ChatON across your smartphone, tablet, and computer. ChatON features free text, (...)
YÜKLE
CamScanner -Phone PDF Creator
* The world’s No. 1 mobile document scanning and sharing app today! * Installed on over 60 million devices in over 200 countries and regions around the world * Over 50,000 new (...)
YÜKLE
JuiceDefender - battery saver
*** Over 7,000,000 Downloads! *** JuiceDefender - Battery Saver is a powerful yet easy to use power manager app specifically designed to extend the battery life of your Android (...)
YÜKLE
Waze Social GPS Maps & Traffic
Waze; 70 milyon destekçisi olan, eğlenceli, topluluk tabanlı harita, trafik ve navigasyon uygulamasıdır. Trafiği altetmek için civarınızdaki diğer sürücülerle gücünüzü birleştirin, zamandan (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 823 »

Android telefonunuz için en popüler ve ücretsiz Android uygulamaları ile oyunlarını buradan inceleyebilir, istediğiniz uygulamayı anında indirebilirsiniz. Zengin içerikle sürekli güncellenen Android Market'e düzenli olarak uğramayı unutmayın.