X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Oyunları

Şu kritere göre sırala:
Drag Racing
50’den fazla, resmi lisanslı Amerikan arabalarından, süper spor arabalara kadar birçok aracı sürün. Hayalinizdeki arabayı satın alın, performans eklentileri yapın, ¼ ve ½ arabalarla (...)
YÜKLE
Candy Crush Saga
100 seviyeli bu lezzetli ve bağımlılık yapan puzzle macerasına var mısınız? Sizce de en tatlı bu oyun Cand Crush Saga, değil mi? Candy Crush Saga tamamen ücretsiz bir oyun ama (...)
YÜKLE
Canlı Holdem Poker Pro
"Andorid için en iyi Texas Hold'em Poker oyunu! Dünya çapındaki milyonlarca gerçek oyuncuya karşı ücretsiz olarak canlı poker oyna. Bugün Facebook hesabınla veya e-postanla (...)
YÜKLE
Homerun Battle 2
Make it an All-Star Summer with Homerun Battle 2! The Homerun Battle Series is at its PEAK! 20 Million Sluggers worldwide battling it out in 300 million online match-ups! Back and (...)
YÜKLE
Bubble Blast 2
Başlarsanız bırakamazsınız ! Bubble Blast 2 zeka oyunun amacı: Bir balon patlatılır ve zingirleme reaksiyon ile tüm balonlar tek tek batlatılmaya çalışılır. 2 oyun modu bulunmaktadır - (...)
YÜKLE
Paradise Island
Dikkat! Bu tip oyunları hiç oynamamış insanlarda bile, Paradise Island bağımlılık yapar. "Paradise Island" tüm deniz ve güneş severlerin oyunu. İş hayatından biraz nefes alın ve kendi (...)
YÜKLE
Castle Clash
Top 10 Game in US and many others! #1 Strategy Game on Android! Raving 4.6+ Stars Rating! Build and battle your way to glory in Castle Clash! With over 30 million clashers (...)
YÜKLE
Alchemy
You have only four basic elements: Fire, Water, Earth and Air. Combine them and their products to get more than 300 new elements. You can create a Life, Beer, Vampires, (...)
YÜKLE
Top Eleven - Futbol Menajeri
Top Eleven - Futbol Menajeri Ol Milyonlarca kişiyle yarışırken kendi takımını oluştur ve yönet! Top Elven spor oyunlarında İngiltere, Almanya, İtalya, İsrail ve 80 farklı ülke sıralamasında (...)
YÜKLE
Cut the Rope: Time Travel
Join Om Nom as he travels back in time to feed his ancestors with candy. Cut the Rope: Time Travel is a completely new adventure filled with time-traveling, candy-crunching, (...)
YÜKLE
Blood Brothers (RPG)
Blood Brothers'ı yükleyin ve neden 15 milyondan fazla oyuncunun bu oyunu Google Play'de 33 ülke arasında bir numara yaptığını anlayın. Blood Brothers karanlık bir fantazi oyunu. (...)
YÜKLE
Slice It!
★★Winner of the 2011 Best App Ever Awards - Casual Game ONCE YOU SLICE, YOU CAN'T STOP SLICING! Silver AWARD Winner - Pocket Gamer ★★★This game supports (...)
YÜKLE
101-in-1 Games
This game is a free collection of 133 games in 1 app! Top #10 free game on iTunes AppStore in the Australia, Germany, France, Italy, Spain, UK and many other countries!!! ★★★ (...)
YÜKLE
Tower Defense®
★★THE BEST & THE ORIGINAL Tower Defense on Google Play Store!★★ ★SILVER AWARD Winner by Pocket Gamer!★ You may have played other “TD” games but get ready to (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 399 »

Ücretsiz Android oyunları mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. AndroidPIT olarak Uygulama Merkezimizde her zevke göre bir ücretsiz oyun var. AndroidPIT'e şimdi üye ol, en iyi Android oyunları arasında seçimini yap, hemen indir, anında oynamaya başla.