X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Oyunları

Şu kritere göre sırala:
Candy Crush Saga
100 seviyeli bu lezzetli ve bağımlılık yapan puzzle macerasına var mısınız? Sizce de en tatlı bu oyun Cand Crush Saga, değil mi? Candy Crush Saga tamamen ücretsiz bir oyun ama (...)
YÜKLE
Onefootball (THE Football App)
★★★ featured by Google Play on “Play Picks” ★★★ THE Football App is the most comprehensive football app for your smartphone and an absolute must for all football fans! As we (...)
YÜKLE
Rocket Bunnies
Rocket Bunnies is an action-puzzle game of slingshotting from planet to planet. Time your exits in order to boost past enemy spiders, mines, electric portals and more! The best space (...)
YÜKLE
Who Becomes Rich (Trivia Quiz)
"Who becomes rich" is a classical multiplechoice trivia quiz game, where you have to answer questions like you know it from TV Quizshows. You can choose between three lifelines. (...)
YÜKLE
Furdiburb
Furdiburb is a lovable alien virtual pet you can grow to love. Keep this creature happy by feeding him well and cleaning away his giant turds! Explore the beautiful environment and (...)
YÜKLE
Tip-Off Basketball
*** 25 YENİ seviyenin eklendiği kampanya özelliğini şimdi dene. Yeni arka planlar, yeni oyun kontekstleri, yeni eşyalar. Yepyeni bir Tip-Off deneyimi. *** Tip-Off Basketball, 2012 Opera (...)
YÜKLE
Alchemy
You have only four basic elements: Fire, Water, Earth and Air. Combine them and their products to get more than 300 new elements. You can create a Life, Beer, Vampires, (...)
YÜKLE
Live Holdem Poker Pro
The best Texas Hold'em Poker for Android! Play live poker for free against millions of real users worldwide. Register with your Facebook account or your email and join the Poker (...)
YÜKLE
Bebbled
New in v2.14: Social Features! Use Facebook/Twitter to: - Login to Bebbled Online - Invite friends - Share scores Friends-local ranking at http://apps.facebook.com/bebbled Follow us (...)
YÜKLE
Paradise Island
Dikkat! Bu tip oyunları hiç oynamamış insanlarda bile, Paradise Island bağımlılık yapar. "Paradise Island" tüm deniz ve güneş severlerin oyunu. İş hayatından biraz nefes alın ve kendi (...)
YÜKLE
Blood Brothers (RPG)
Blood Brothers'ı yükleyin ve neden 15 milyondan fazla oyuncunun bu oyunu Google Play'de 33 ülke arasında bir numara yaptığını anlayın. Blood Brothers karanlık bir fantazi oyunu. (...)
YÜKLE
101-in-1 Games
This game is a free collection of 133 games in 1 app! Top #10 free game on iTunes AppStore in the Australia, Germany, France, Italy, Spain, UK and many other countries!!! ★★★ 133 (...)
YÜKLE
2 Player Reactor (Multiplayer)
2 Player Reactor is a fast, clean and funny reaction game for two players on the same device. Challenge your friends (or enemies) to a multiplayer battle of reflexes, wits and (...)
YÜKLE
Top Eleven - Futbol Menajeri
Futbol takımınızı zafere taşıyın! Top Eleven, kendi takımınızı oluşturup yönettiğiniz ve aynı zamanda milyonlarca oyuncunun yarıştığı en popüler online oyundur! **35’dan fazla dilde!** (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 359 »

Ücretsiz Android oyunları mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. AndroidPIT olarak Uygulama Merkezimizde her zevke göre bir ücretsiz oyun var. AndroidPIT'e şimdi üye ol, en iyi Android oyunları arasında seçimini yap, hemen indir, anında oynamaya başla.