X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Uygulamaları & Oyunları

Şu kritere göre sırala:
ES Dosya Yöneticisi
Dünya çapında 300 milyon indirmeyle, Android dosya yöneticilerinin lideri! Android market üzerinde en yüksek oy alan ve en iyi kaynak yönetimi araçlarından biri. ES Dosya Yöneticisi (...)
YÜKLE
Skype
Android, iPhone, Mac ya da PC'de oldukları fark etmeksizin, Skype'de online olan herkesle ücretsiz sesli ya da görüntülü konuşma imkanı. Nerede olursa olsun, arkadaşlarınız ve (...)
YÜKLE
Dolphin Tarayıcı
Dolphin untuk Android menjadikan pelayaran web pada telefon dengan lebih mudah, melayari web dengan memperibadikan skrin utama, suara dan isyarat bergerak. ★Pelayar Web (...)
YÜKLE
GO Launcher EX
GO Launcher 5 has arrived! Its UI and UX has been recreated from bottom to top. Enjoy simple and intelligent new mobile experience, or start customizing the looking and feel in your (...)
YÜKLE
Candy Crush Saga
100 seviyeli bu lezzetli ve bağımlılık yapan puzzle macerasına var mısınız? Sizce de en tatlı bu oyun Cand Crush Saga, değil mi? Candy Crush Saga tamamen ücretsiz bir oyun ama (...)
YÜKLE
Mobile Security & Antivirus
Android™ telefonunuzu ve tabletinizi hem antivirüs hem hırsızlık koruması içeren, yüksek reytingli (4,5 yıldız!) bir ücretsiz mobil güvenlik uygulaması ile koruyun. avast! Mobil Security (...)
YÜKLE
Antivirüs & Mobil Güvenlik
Lookout uygulaması akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüsten, kaybolmaktan ya da çalınmaktan korumak için var. Birçok özellik ücretsiz ama tam paket Lookout Premium’un ücreti (...)
YÜKLE
eBay
eBay her gün Android'de dünya standartlarında alışveriş deneyimi yaratmak için sıkı çalışıyor. eBay uygulaması bir sürü yeni özellikle dolu ve aramayı, satın almayı, satmayı ve eBay (...)
YÜKLE
FOCUS Online - Nachrichten
Die FOCUS Online App bietet schnelle News und nachhaltigen Service aus den Bereichen News, Politik, Sport, Panorama, Geld, Gesundheit, Immobilien, Wissen, Kultur, Reisen, (...)
YÜKLE
Rocket Bunnies
Rocket Bunnies is an action-puzzle game of slingshotting from planet to planet. Time your exits in order to boost past enemy spiders, mines, electric portals and more! The best space (...)
YÜKLE
Onefootball
★★★ featured by Google Play on “Play Picks” ★★★ THE Football App is the most comprehensive football app for your smartphone and an absolute must for all football fans! As we (...)
YÜKLE
ChatON
Spend time connecting with your buddies via ChatON! With a Samsung account, you can enjoy ChatON across your smartphone, tablet, and computer. ChatON features free text, (...)
YÜKLE
Dolphin Browser® Mini
Something powerful, something elegant, something valuable! It is Dolphin Browser® Mini. Something fast, something simple, something new! It is Dolphin Browser Mini. Browsing made (...)
YÜKLE
Runtastic
Fitness seviyenizi Runtastic ile artırın: Android’deki en iyi koşu, fitness & takip uygulaması! 4.5’dan fazla puan alan Runtastic uygulaması GPS teknolojisini kullanarak spor ve fitness (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 1.134 »