X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Medya ve Video

Şu kritere göre sırala:
Flipps HD - Movies, Music & TV
NOTHING ON TV? Project movies, music videos and more onto a TV using only your Android device. Flipps (formerly iMediaShare) lets you access over 100 channels of great (...)
YÜKLE
VPlayer Unlocker
If you can't install after bought, you can email me at vplayer@yixia.com Please install 'VPlayer Video Player' at first. VPlayer 3.x is next generation of VPlayer, which brings (...)
YÜKLE
DroidIris+ : Image Search
Search and browse thousands of images online with this superb and smooth 3D gallery. -Browse my media : *SD card *Picasa albums *Facebook personal and friends albums *Flickr (...)
YÜKLE
Fotoğraf Gizleyici Pro
Fotoğraf Gizleyici Pro güvenli ve uygun resimleri gizlemek! - Android resimleri gizlemek için nihai uygulama. * Tüm fotoğraflar güvenli herhangi bir bulut programlarına kayıtlı cihazda (...)
YÜKLE
Video Gizleyici Pro
Video Gizleyici Pro güvenli ve uygun video gizle! - Android videoları saklamak için nihai uygulama. * Tüm fotoğraflar güvenli herhangi bir bulut programlarına kayıtlı cihazda gizli değildir (...)
YÜKLE
Media Center Control
Do you ever wanted or tried a Windows Media Center/Player remote app? Then Media Center Control is made for you. Control everything from your phone, even if your TV/display is (...)
YÜKLE
mVideoPlayer Pro
THIS IS THE AD-FREE VERSION OF THE POPULAR VIDEO PLAYER APP MVIDEOPLAYER. PLEASE TRY THE FREE VERSION BEFORE BUYING. If you are upgrading from the (...)
YÜKLE
MPC - Remote PRO
Control your Media Player Classic Home Cinema with your Android device using MPC Remote. This app is a remote control for your MPC-HC player over network. MPC Remote (...)
YÜKLE
Videocam illusion Pro
** NEW VERSION 1.5 ** "Videocam illusion Pro" is the first video camera app that lets you record videos with effects in real-time. Combine filters, effects and masks to create amazing (...)
YÜKLE
Pure music widget
This widget allow to control the music player. Skinnable (including fully transparent) to make a fancy widget. *** NEED STOCK ANDROID, HTC SENSE, OR SAMSUNG MUSIC (...)
YÜKLE
MyPOD V1 & v2 Podcast Unlock
This app will unlock MyPOD (V1 & V2). The phone privileges are used to get a unique id. After unlocking you will have no ads. Make sure your sdcard is mounted when unlocking... and (...)
YÜKLE
WMP - Remote PRO
Control your Windows Media Player with your Android device using WMP Remote. This app is a remote control for your WMP player over network. Free server software HomeMedia (...)
YÜKLE
Fotoğraf sakla - LockMyPix
Kısa süreliğine sadece 2.99 TL. LockMyPix ile fotoğraflarinizi, albümlerinizi ve videolarinizi meraklı gözlerden koruyunuz. Fotoğraflarinizi güvenli AES ile şifrelenir ve gizlenilir. Arkanıza (...)
YÜKLE
VLC Super Duper Remote PRO
Control your VideoLAN Client (VLC) with your Android device using VLC Super Duper Remote (VLC SDR). This app is a remote control for your VLC player over network. VLC SDR (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 »

Uygulama Merkezimizde, önceleri Android Market olarak da bilinen Google Play mağazası dışındaki en zengin uygulama mağazalarından birini bulacaksınız. Sitemizde bulunan uygulama ve oyunların her biri uzmanlarımız tarafından test ediliyor ve ücretli ya da ücretsiz olarak sınıflandırılıyor. Sitenin bu bölümünde medya ve video ihtiyaçlarınıza cevap veren en iyi ücretsiz ve paralı Android uygulamaları sıraladık.

Uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenen ve çeşitli testlere tabi tutulan uygulamalarımız arasında en popüler olanların, en iyi 10 ücretsiz uygulama ve en iyi 10 ücretsiz uygulama bölümlerinde beğeninize sunuluyor. Android tabanlı akıllı telefon ya da tablet sahibiyseniz, ihtiyacınız olan her türlü uygulama ve oyunu sitemizde bulabilirsiniz.