X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Hava Durumu

Şu kritere göre sırala:
WeatherPro
Hava durumu uygulaması WeatherPro Android, dünyada iki milyondan fazla yer için yedi günlük hava tahmin ve raporlarını sunmaktadır. Hava durumuna ne nedenle ihtiyaç duyarsanız (...)
YÜKLE
eWeatherHD, NOAA Radar, Alerts
This is the first App in the world with a Hi-Def NOAA Radar Widget, Weather Map Widget, an Earthquakes Map Widget, weather alert widget. eWeather HD is the most informative (...)
YÜKLE
Rain Alarm Pro
This weather app and widget are able to warn you against precipitation (like rain or snow) by an alarm. You can watch what is coming by the up-to-date radar animation. Even more (...)
YÜKLE
WeatherPro HD for Tablet
***Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte, Avrupa’nın favori hava uygulamaları da kısa bir süreliğine indirimli fiyattan satılmaktadır.*** "WeatherPro answers the question - what's the best (...)
YÜKLE
Rain Alarm OSM Pro
This variant of the app is aimed at older devices. A better choice with more background map types is "Rain Alarm Pro". This weather app and widget are able to warn you against (...)
YÜKLE
MeteoEarth
***Barbekü planımızı bugün gerçekleştirebilir miyiz veya bugün sağanak yağmur mu yağacak? MeteoEarth sadece kısa bir süre için indirimlidir!*** *** MeteoEarth, WeatherPro’nun (...)
YÜKLE
BeWeather & Widgets Pro
The best selling weather app for Android! *** Get BeWeather Pro on SALE for just $1.99! Limited time only! *** See the current weather in stunning high definition weather animations! (...)
YÜKLE
AccuWeather Platinum (ücretli)
AccuWeather Platinum (ücretli) Tümüyle yeni, reklamsız AccuWeather Platinum geldi. Sizlerden gelen geribildirimleri dinledik ve bilgi ve özellik bakımından daha da zengin ve tüm (...)
YÜKLE
bergfex/Ski Pro
bergfex bringt die beliebtesten Skigebiete auf ihr Smartphone - mit aktuellen Schneehöhen, Wetter, Webcams, Schneevorhersagen, Skikurs-Videos und hochauflösenden Pistenplänen! (...)
YÜKLE
Pegel
Mit der Pegel App haben Sie den Wasserstand immer voll im Blick. Ideal bei Hochwasser oder Wassersport. Zur Verfügung stehen je nach Pegel: + Wasserstand + Wassertemperatur (...)
YÜKLE
Weather forecast widget donate
Donate to unlock all features of "Weather forecast widget". Enable calendar layout and more To unlock your widgets, just reconfigure your widget. "Free version" will disappear in (...)
YÜKLE
Wind Speed Meter anemometer
Wind Meter is sound based anemometer to estimate wind speed. It works by analyzing the sound of wind passing the device microphone. Wind Meter includes compass integration, so (...)
YÜKLE
Sıcaklık Pro
NO REKLAM! Android Sıcaklık Celsius ve Fahrenheit olarak dış sıcaklık gösteren bir termometre, ilgili yerde nem ve rüzgar yönü. Termometre istekleri bir web hizmeti üzerinden veri. (...)
YÜKLE
Nature Live Weather LWP
Ekranda mevcut hava ve 3-günlük hava tahmini gösteren duvar kağıdı yaşıyor. - Tahmin için ekranda iki musluklar - Rusça ve İngilizce dillerinde - İtalyanca, İspanyolca, Ukraynaca, (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 »