X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Uygulamaları & Oyunları

Şu kritere göre sırala:
Camera ZOOM FX Premium
>> "En iyi Android kamera uygulaması" - lifehacker >> "Apple fanı arkadaşlarınıza hava atmak için bire bir" - SlashGear >> "Sayısız özellikle dolu" - USA Today -- 1.5 milyonun (...)
YÜKLE
Flightradar24 Pro
Akıllı telefonunu ya da tabletini bir hava trafiği radarı cihazına dönüştür ve eş zamanlı olarak dünyadaki tüm uçak trafiğini gör. Neden milyonlarca insansın Flightradar24 kullandığını (...)
YÜKLE
CalenGoo
CalenGoo is a calendar app that can sync with Android calendar and Google Calendar. It is designed to make it easier and faster to work with your calendar on your phone. Five (...)
YÜKLE
Business Calendar Pro
This is the Pro Version of Business Calendar: an all-round, complete calendar app for highest standards, customizable and with perfect Google sync. ★ "Our favorite calendar app on (...)
YÜKLE
Gentle Alarm
*** Free TRIAL version available. *** ** Buyers within the European Union: 19% VAT will be added to the sales price ** Languages: Български, Česky, Danske, Deutsch, English, (...)
YÜKLE
Thumb Keyboard
Most customizable keyboard in the Play store for Phone, Tablet and Phablet. Packed with a lot of features you won't find on any other keyboard. "Thumb Keyboard takes customization (...)
YÜKLE
WeatherPro
Hava durumu uygulaması WeatherPro Android, dünyada iki milyondan fazla yer için yedi günlük hava tahmin ve raporlarını sunmaktadır. Hava durumuna ne nedenle ihtiyaç duyarsanız (...)
YÜKLE
Cut the Rope
Cut the rope to feed candy to little monster Om Nom®! 500 million downloads around the world of this phenomenal puzzle game. 400 levels and more to come! A mysterious package (...)
YÜKLE
Paper Camera
Real time cartoon and painting effects displayed on your camera feed! See the world through a new, original, stylish and captivating lens, have a wonder in your own home and discover (...)
YÜKLE
Smart Tools - araç kutusu
Smart Tools 5 uygulamadan oluşan bir set. İçinde 15 araç bulunan 5 pro uygulamayı içeriyor. Kısacası hepsi bir arada. Set 1: Uzunluk, açı, eğim, derece, thread -Smart Ruler Pro (...)
YÜKLE
Runtastic PRO
Yazın gelişini, Runtastic PRO’da %40 İNDİRİM & diğer birçok seçilmiş Runtastic uygulamasında indirim ile kutlayın. Fitness seviyenizi Runtastic ile artırın: Android’deki en iyi koşu, (...)
YÜKLE
Apparatus
*** 70% OFF - LIMITED TIME OFFER *** Apparatus is a physics game where you have to set up simple mechanical structures to move one or several marbles to the goal. Use the (...)
YÜKLE
Akinator the Genie
Akinator... le Génie est de retour ! Akinator peut lire dans votre esprit et vous dire à qui vous pensez en répondant à quelques questions. Pensez à un personnage réel ou fictif et (...)
YÜKLE
Endomondo Sports Tracker PRO
The only personal trainer you’ll ever need fits right in your pocket. Whether you’re running, cycling, walking, kayaking, or something completely different, we keep you motivated, and (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 296 »

Önceleri Android Market olarak da bilinen Google Play mağazası bir yana, dünyanın en büyük uygulama mağazalarından birini barındıran sitemizde, her biri uzmanlarımız tarafından test edilen, ücretli ya da ücretsiz birçok uygulama ve oyunu indirebilirsiniz. İletişim, eğlence, spor, futbol, müzik, video, haber, finans, hava durumu, alışveriş, sosyal medya ve daha birçok konuda herkesin ilgisini çekebilecek bir uygulama sunuyoruz. Uygulama kategorilerimiz arasında gezinerek en iyi ücretsiz Android uygulamaları ve en iyi paralı Android uygulamalarını seçebilir, indirebilir, fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bu sayfada kullanıcılarımızın en çok indirdiği oyun ve uygulamalar arasından seçiminini yapın, Android deneyimine ortak olun.