X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Uygulamaları & Oyunları

Şu kritere göre sırala:
WeatherPro
Hava durumu uygulaması WeatherPro Android, dünyada iki milyondan fazla yer için yedi günlük hava tahmin ve raporlarını sunmaktadır. Hava durumuna ne nedenle ihtiyaç duyarsanız (...)
YÜKLE
Flightradar24 Pro
Akıllı telefonunu ya da tabletini bir hava trafiği radarı cihazına dönüştür ve eş zamanlı olarak dünyadaki tüm uçak trafiğini gör. Neden milyonlarca insansın Flightradar24 kullandığını (...)
YÜKLE
Blitzer.de PLUS
Blitzer.de PLUS - DER Blitzerwarner! Mit Blitzer.de PLUS erhalten Sie redaktionell geprüfte mobile Blitzermeldungen in Echtzeit. Mehr als 3 Millionen Teilnehmer in Deutschland, (...)
YÜKLE
Sparkasse+
Mit Sparkasse+ haben Sie Ihre Finanzen mobil im Griff – egal, bei wie vielen Sparkassen und Banken Sie wie viele Konten haben. SPARKASSE+ ALLE FINANZEN MOBIL IM GRIFF (...)
YÜKLE
Business Calendar Pro
This is the Pro Version of Business Calendar: an all-round, complete calendar app for highest standards, customizable and with perfect Google sync. ★ "Our favorite calendar app on (...)
YÜKLE
MAPS.ME — offline maps
* Dünya çapında 6 Milyondan fazla indirme * 80’den fazla ülkede en iyi 5 seyahat uygulaması Dünyadaki tüm ülkelere ait hızlı, ayrıntılı, çevrimdışı haritalar. Her yerde ve her zaman işe (...)
YÜKLE
Camera ZOOM FX Premium
>> "En iyi Android kamera uygulaması" - lifehacker >> "Apple fanı arkadaşlarınıza hava atmak için bire bir" - SlashGear >> "Sayısız özellikle dolu" - USA Today -- 1.5 milyonun (...)
YÜKLE
OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD)
MobiSystems tarafından yazılmış OfficeSuite Pro, Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını izlemeniz, yaratmanız, düzenlemeniz, basmanız ve paylaşmanıza izin veriyor. Aynı zamanda (...)
YÜKLE
Smart Tools - araç kutusu
Smart Tools 5 uygulamadan oluşan bir set. İçinde 15 araç bulunan 5 pro uygulamayı içeriyor. Kısacası hepsi bir arada. Set 1: Uzunluk, açı, eğim, derece, thread -Smart Ruler Pro (...)
YÜKLE
MeteoEarth
***Barbekü planımızı bugün gerçekleştirebilir miyiz veya bugün sağanak yağmur mu yağacak? MeteoEarth sadece kısa bir süre için indirimlidir!*** *** MeteoEarth, WeatherPro’nun (...)
YÜKLE
Locus Map Pro - Outdoor GPS
GPS outdoor navigation app that is packed with features. View topo maps offline, track your route, hunt geocaches, use a voice guide and do even more... - Explore new places - (...)
YÜKLE
Hesap Cüzdanım
"Hesap Cüzdanım" sadece sıradan bir harcama yönetim programı değildir. Bu uygulama gelir ve giderlerinizin kaydını tutarak paranızı daha etkin olarak yönetmenize yardımcı olur. (...)
YÜKLE
AIVC (Alice) - Pro Version
Try before buy! A free lite version of AIVC is available in the market. Alice is your personal assistant. Alice can help you do things quickly and easily. With Alice, Android users get a (...)
YÜKLE
CalDAV-Sync
CalDAV-Sync is a CalDAV client for Android to synchronize events and tasks. Due to its implementation as sync adapter it integrates seamlessly with the native calendar app and (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 288 »

Önceleri Android Market olarak da bilinen Google Play mağazası bir yana, dünyanın en büyük uygulama mağazalarından birini barındıran sitemizde, her biri uzmanlarımız tarafından test edilen, ücretli ya da ücretsiz birçok uygulama ve oyunu indirebilirsiniz. İletişim, eğlence, spor, futbol, müzik, video, haber, finans, hava durumu, alışveriş, sosyal medya ve daha birçok konuda herkesin ilgisini çekebilecek bir uygulama sunuyoruz. Uygulama kategorilerimiz arasında gezinerek en iyi ücretsiz Android uygulamaları ve en iyi paralı Android uygulamalarını seçebilir, indirebilir, fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bu sayfada kullanıcılarımızın en çok indirdiği oyun ve uygulamalar arasından seçiminini yapın, Android deneyimine ortak olun.