X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Uygulamaları & Oyunları

Şu kritere göre sırala:
Flightradar24 Pro
Akıllı telefonunu ya da tabletini bir hava trafiği radarı cihazına dönüştür ve eş zamanlı olarak dünyadaki tüm uçak trafiğini gör. Neden milyonlarca insansın Flightradar24 kullandığını (...)
YÜKLE
Blitzer.de PLUS
Blitzer.de PLUS - DER Blitzerwarner! Mit Blitzer.de PLUS erhalten Sie redaktionell geprüfte mobile Blitzermeldungen in Echtzeit. Mehr als 3 Millionen Teilnehmer in Deutschland, (...)
YÜKLE
aCalendar+ Calendar & Tasks
aCalendar+ is the premium version of aCalendar - please try the free calendar app aCalendar first! aCalendar+ gives you many additional calendar features and your purchase supports (...)
YÜKLE
Strategy & Tactics:USSR vs USA
USSR vs USA is an add-on for Strategy & Tactics: World War II. The Generals, having gone through the trials of the recent war, now lead armies on the battlefields of an alternate (...)
YÜKLE
OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD)
MobiSystems tarafından yazılmış OfficeSuite Pro, Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını izlemeniz, yaratmanız, düzenlemeniz, basmanız ve paylaşmanıza izin veriyor. Aynı zamanda (...)
YÜKLE
Smart Tools - araç kutusu
Smart Tools 5 uygulamadan oluşan bir set. İçinde 15 araç bulunan 5 pro uygulamayı içeriyor. Kısacası hepsi bir arada. Set 1: Uzunluk, açı, eğim, derece, thread -Smart Ruler Pro (...)
YÜKLE
Locus Map Pro - Outdoor GPS
GPS outdoor navigation app that is packed with features. View topo maps offline, track your route, hunt geocaches, use a voice guide and do even more... - Explore new places - (...)
YÜKLE
AIVC (Alice) - Pro Version
Try before buy! A free lite version of AIVC is available in the market. Alice is your personal assistant. Alice can help you do things quickly and easily. With Alice, Android users get a (...)
YÜKLE
CalDAV-Sync
CalDAV-Sync is a CalDAV client for Android to synchronize events and tasks. Due to its implementation as sync adapter it integrates seamlessly with the native calendar app and (...)
YÜKLE
Akinator the Genie
Akinator... le Génie est de retour ! Akinator peut lire dans votre esprit et vous dire à qui vous pensez en répondant à quelques questions. Pensez à un personnage réel ou fictif et (...)
YÜKLE
Hesap Cüzdanım
"Hesap Cüzdanım" sadece sıradan bir harcama yönetim programı değildir. Bu uygulama gelir ve giderlerinizin kaydını tutarak paranızı daha etkin olarak yönetmenize yardımcı olur. (...)
YÜKLE
Cut the Rope
Cut the rope to feed candy to little monster Om Nom®! 500 million downloads around the world of this phenomenal puzzle game. 400 levels and more to come! A mysterious package (...)
YÜKLE
StarMoney - Banking unterwegs
BANKING. EINFACH. MACHEN. Beliebig viele Konten bei beliebig vielen Kreditinstituten in nur einer App? Und schon SEPA-ready? Ja, klar: StarMoney! Einfach, komfortabel und vor (...)
YÜKLE
Giana Sisters
When idols die - legends are born! More than 25 years ago Armin Gessert developed with GIANA SISTERS one of the first Jump'n Run games for the Commodore C64. The console (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 294 »

Önceleri Android Market olarak da bilinen Google Play mağazası bir yana, dünyanın en büyük uygulama mağazalarından birini barındıran sitemizde, her biri uzmanlarımız tarafından test edilen, ücretli ya da ücretsiz birçok uygulama ve oyunu indirebilirsiniz. İletişim, eğlence, spor, futbol, müzik, video, haber, finans, hava durumu, alışveriş, sosyal medya ve daha birçok konuda herkesin ilgisini çekebilecek bir uygulama sunuyoruz. Uygulama kategorilerimiz arasında gezinerek en iyi ücretsiz Android uygulamaları ve en iyi paralı Android uygulamalarını seçebilir, indirebilir, fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bu sayfada kullanıcılarımızın en çok indirdiği oyun ve uygulamalar arasından seçiminini yapın, Android deneyimine ortak olun.