X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Tüm Android Uygulamaları & Oyunları

Şu kritere göre sırala:
WeatherPro
Hava durumu uygulaması WeatherPro Android, dünyada iki milyondan fazla yer için yedi günlük hava tahmin ve raporlarını sunmaktadır. Hava durumuna ne nedenle ihtiyaç duyarsanız (...)
YÜKLE
Runtastic PRO
Fitness seviyenizi Runtastic ile artırın: Android’deki en iyi koşu, fitness & takip uygulaması! 4.5’dan fazla puan alan Runtastic uygulaması GPS teknolojisini kullanarak spor ve fitness (...)
YÜKLE
Blitzer.de PLUS
Blitzer.de PLUS - DER Blitzerwarner! Mit Blitzer.de PLUS erhalten Sie redaktionell geprüfte mobile Blitzermeldungen in Echtzeit. Mehr als 3 Millionen Teilnehmer in Deutschland, (...)
YÜKLE
Sparkasse+
Mit Sparkasse+ haben Sie Ihre Finanzen mobil im Griff – egal, bei wie vielen Sparkassen und Banken Sie wie viele Konten haben. SPARKASSE+ ALLE FINANZEN MOBIL IM GRIFF (...)
YÜKLE
Moon+ Reader Pro (50% OFF)
******************** To celebrate the 4th anniversary, Moon+ Reader Pro is on sale in Aug 2014 (50% off, $4.99 -> $2.49) ******************** Better designed book reader with powerful (...)
YÜKLE
OsmAnd+ Maps & Navigation
OsmAnd+ (OSM Automated Navigation Directions) is a map and navigation application with access to the free, worldwide, and high-quality OpenStreetMap (OSM) data. All map data (...)
YÜKLE
Camera ZOOM FX Premium
>> "En iyi Android kamera uygulaması" - lifehacker >> "Apple fanı arkadaşlarınıza hava atmak için bire bir" - SlashGear >> "Sayısız özellikle dolu" - USA Today -- 1.5 milyonun (...)
YÜKLE
Smart Tools - araç kutusu
Smart Tools 5 uygulamadan oluşan bir set. İçinde 15 araç bulunan 5 pro uygulamayı içeriyor. Kısacası hepsi bir arada. Set 1: Uzunluk, açı, eğim, derece, thread -Smart Ruler Pro (...)
YÜKLE
Strategy & Tactics:USSR vs USA
USSR vs USA is an add-on for Strategy & Tactics: World War II. The Generals, having gone through the trials of the recent war, now lead armies on the battlefields of an alternate (...)
YÜKLE
Hesap Cüzdanım
"Hesap Cüzdanım" sadece sıradan bir harcama yönetim programı değildir. Bu uygulama gelir ve giderlerinizin kaydını tutarak paranızı daha etkin olarak yönetmenize yardımcı olur. (...)
YÜKLE
Cut the Rope
Cut the rope to feed candy to little monster Om Nom®! 500 million downloads around the world of this phenomenal puzzle game. 400 levels and more to come! A mysterious package (...)
YÜKLE
Paper Camera
Real time cartoon and painting effects displayed on your camera feed! See the world through a new, original, stylish and captivating lens, have a wonder in your own home and discover (...)
YÜKLE
BoxToGo Pro
Remote control your FRITZ!Box and find out who called at home. Manage call diversions, switch on/off your answering machine and check voice mail. The callthrough feature possibly (...)
YÜKLE
StarMoney - Banking unterwegs
BANKING. EINFACH. MACHEN. Beliebig viele Konten bei beliebig vielen Kreditinstituten in nur einer App? Und schon SEPA-ready? Ja, klar: StarMoney! Einfach, komfortabel und vor (...)
YÜKLE
Sayfaya git: 1 2 3 4 ... 288 »

Önceleri Android Market olarak da bilinen Google Play mağazası bir yana, dünyanın en büyük uygulama mağazalarından birini barındıran sitemizde, her biri uzmanlarımız tarafından test edilen, ücretli ya da ücretsiz birçok uygulama ve oyunu indirebilirsiniz. İletişim, eğlence, spor, futbol, müzik, video, haber, finans, hava durumu, alışveriş, sosyal medya ve daha birçok konuda herkesin ilgisini çekebilecek bir uygulama sunuyoruz. Uygulama kategorilerimiz arasında gezinerek en iyi ücretsiz Android uygulamaları ve en iyi paralı Android uygulamalarını seçebilir, indirebilir, fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bu sayfada kullanıcılarımızın en çok indirdiği oyun ve uygulamalar arasından seçiminini yapın, Android deneyimine ortak olun.