X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

3D Drag Race

(15.339)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.3.3 ve yukarısı
YÜKLEMELER
1.000.000 - 5.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Drag Racing
(1.561.228)
ücretsiz
Hill Climb Racing
(3.366.454)
ücretsiz
Fast Racing 3D
(894.681)
ücretsiz
Drag Racing 4x4
(192.299)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Angry Birds Epic
(926.090)
ücretsiz
VICE
(580)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

3D Drag Race 2
(21.434)
ücretsiz
3D Hız Yarışı
(7.510)
ücretsiz
Yemek Oyunları
(9.828)
ücretsiz
Extandables
(1.595)
ücretsiz

Açıklama

3D Drag Yarışı hoşgeldiniz!
Etkileyici grafikler ve state-of-herhangi bir arazi üzerinde herhangi bir yarışı kazanmak yardımcı olacak sanat otomobil ile tam 3d modunda bir adrenalin filles drag yarışı, katılın.
O Özetle, burada hepsini zevk için hazır bu harika oyunun bazı temel özellikleri, var:

★ 50 + araba sahibi olmak ve yarış
★ sürükleme yarışçı yükseltme ve özelleştirme
★ 10 seviyeleri ve yenilgi patron araba ile ilerleme
★ 3D grafikler ve görsel efektler
Oynamak ★ ücretsiz

Eye-candy 3D grafik drag racing sevinç yeniden keşfetmek ve günümüzün en sıcak araba ve supercars direksiyonuna olsun. 3D Drag Race max sürüş becerilerini test edecek: açık yeşil gitmeden önce maksimum destek almak ve akıllıca hızlı arabalara karşı bir avantaj kazanmak için NOS kullanmak için mükemmel bir zaman, vardiya senin gazını dengelemek. Ve yükseltmeleri hakkında unutmayın. Eğer daha güçlü bir motor ve daha büyük turbo lehine olacak ya da daha iyi başlatmak elektroniği nakit yatırım yapacak? Her drag yarış otomobili çok daha güçlü rakiplere karşı kazanmak için 30 + farklı yükseltmeleri ile yükseltilebilir.

10 araç kategorilere ayrılmıştır seçim için 50 den fazla araba var. Sportif arabalara seviyesi patron ve ilerlemeyi yenilgi, bazı sıcak kapakları ile başlayın. Sıcak büyük turismos gelen dünyanın en iyi spor otomobiller için, araba ralli Amerikan kas arabalarından drag racing garlar her türlü, ırk şansı elde edersiniz. Tabii ki, bir drag yarış oyunu süper ve hypercars bir dizi olmasaydı ne olurdu. Çaylak arabalardan yolunuzu çalışın ve diğer serin arabalar ve süper şık sürmek satın almak için daha fazla para kazanmak. Bir kaç yüz beygir gücü yeterli olmadığı zaman saniyeler içinde hızlandırmak süper hız için ihtiyaç tatmin edebilir. Ileri gitmek ve eşsiz modelleri ile ya da bir state-of-the-art lüks yarışçısı ile daha hızlı bir drag yarışçı olmak. 3D Drag Yarışı son birkaç seviyeleri gerçekten egzotik arabalara saklıdır. Ebedi rakip araba ve telif olanlar ve favori almak arasında dışarı Dük.

On farklı düzeylerde ve savunmak için fantezi patron araba ile, tekerlekler üzerinde bir macera olacak değil, ama aynı zamanda sürüş becerilerinizi keskinleştirmek ve profesyonel seviyeye ulaşmak için bir fırsat olacaktır.

Bizim ücretsiz drag yarış oyunu ile ilerleme olarak size nakit ve Şöhret Puan dengelemek için öğreneceksiniz. Sen mükemmel vardiya veya mükemmel başlatmak puanlama yaparak, kayıp yarışları sırasında iyi bir performans ile de rakiplere karşı kazanma ve nakit para kazanabilirsiniz. Şöhret Puan nadir ve değerlidir - Eğer yüksek seviyelere yükseltme ulaşmak için bunları kullanmak ve aynı zamanda yeni araba satın almak. 3D Drag Race size uygun gördüğünüz gibi kariyer modunda ilerlemeye özgürlük verir: En sevdiğiniz drag yarış araba almak ve max yükseltmek ya da araba her düzeyini değiştirin. Yükseltmeleri ile bir otomobilin varsayılan performansını artırmak ve üstün seviyelerden arabalara karşı nasıl ücretleri bakın.


"3D Drag Race" ücretsiz bir oyundur - zevk ve bunu isterseniz arkadaşlarınızla paylaşın lütfen. Biz sürekli oyun geliştirmek ve ona yeni özellikler, araba ve yükseltmeleri eklemek için çalışıyoruz. Görüşleriniz her zaman açığız!

Uygulama ekran görüntüleri

3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race
3D Drag Race

Video

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,1
(15.339)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları