X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

Yaklaşık blobbing

(48)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.2 ve yukarısı
YÜKLEMELER
10.000 - 50.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Lost Bubble
(109.230)
ücretsiz
Crazy Bird Shooter
(1.006)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Swarm
(72.388)
ücretsiz
Yelp
(143.681)
ücretsiz
Quip
(3.082)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

3D Drag Race
(15.339)
ücretsiz
3D Drag Race 2
(21.434)
ücretsiz
3D Hız Yarışı
(7.510)
ücretsiz
Yemek Oyunları
(9.828)
ücretsiz

Açıklama

Bu inanılmaz beceri oyunu tüm 21 seviyeleri geçmesi gibi, etrafında blobbing bir ekstra süper eğlenceli göz atın! Minimalist grafik ve son derece zorlu oyun karıştırma, bu, sizin zihin için mükemmel bir egzersiz yapmak ve kesinlikle, Äôve en son çözmek başardı kadar parmaklarınızı da Andoid telefonunuza yapıştırılmış tutacak olanlar bulmaca oyunları biri AOS Oyunun bulmaca!

Ayrıca her düzeyde çıkmak için çıkış yolu anlamaya çalışın, ve senin yolunda her kapı patlama-açma hakkında odaklı kalmak gibi eğlenebilir. Bu oyunu kolayca Ao kategori, gerçekten zihin becerileri-zorlu bulmaca oyunları düşüyor için Don, AOT, kolay olmasını bekliyoruz! Daha zor labirent hala her düzeyde mevcut olmasına rağmen, bir yol bu eğlenceli arayışı dışında, bir mücevher labirent meydan okuma gibi bir şey değildir. İlk seviyeleri tamamlanan her düzeyde, gerçek labirentler kendilerini dönüşüm, tamamlamak için basit yolları ile başlamak. Tamamlamak ve her seviyede kazanmak için, sakin ve odaklanmış kalmak gerekir, ve çıkış yolu bulamıyor öfkeli kuşların halinde lekeler dönüşümü değil. Her karar düşünmeye, aklını beceri egzersiz ve emin olun, Äôve önce bu labirent çıkıyorum tüm alternatif olanakları ortadan, Äôve sola veya sağa, yukarı veya aşağı blob taşındı! Bu sadece bir sadece bu sıkıcı beceri oyunları başka bir, ama kadar zihninizi uyanık tutacak bir oyun değil, Äôve gerçekten bu karmaşık labirent sizin blob ücretsiz başardı! Eğer acele ve çıkmak için en kolay yolu için giderseniz, sadece bir çıkmaza alabilirsiniz. Android için tüm ücretsiz beyin ve bulmaca oyunları gibi, bu damla macera arkadaş ücretsiz eğlence oturumları ile kelime gibi paylaşılabilir ya da kendi kişisel bağımlılığı çevirmek ve gün boyu oynayabilirsiniz.
 
Sadece deneyin ve android beceri oyunu oynamak için bu kolay olabilir ne kadar eğlenceli bakın. Etrafında blobbing trafikte ya da arkadaşlarınızla paylaşmak, nerede olursanız eğlenceli bir faaliyettir. Eğer bir yol veya başka almak için yeşil blob rehberlik gibi, kaydırın aşağı sol / bitirmek noktada X ulaşmak için ve seviyesini ele doğru kadar. Ilk olanlar kazandı, AOT sizin küçük blob arkadaşı, size, sizin istihbarat daha fazla meydan alır Äôll haber, yeteneğinizi için bir kurtarıcı rolünü oynarken, size gururla peşin olarak, size çatlamak bazı zor fındık gibi görünüyor nihai teste tabi olan verilen sorunlarına en iyi çözüm! Yoğun eğlenceli bir yirmi bir seviyede bitirmek ve orada en iyi beceri ve Android için bulmaca oyunları bir zevk.

Android telefon blobbing civarında oynarken zevk ve zihninizi bulmaca tür mücadele için bir çok çok kolay gibi görünüyor ne işe koymak, fakat, sizin blob serbest kendinizi mümkün bulmak gibi ve itiraf etmek zorunda için hazır olsun seni düşündüm olabilir ilk çözüm gerçekten tasarruf olanlar değildir, sizinle gelir ve daha fazla göz önünde olabilir her parlak bir çözüm ile, daha fazla ilgi çekici başlar bu bağımlılık bulmaca oyunları biridir becerileri-dönüşecektir çok, talep!

Uygulama ekran görüntüleri

Yaklaşık blobbing
Yaklaşık blobbing
Yaklaşık blobbing
Yaklaşık blobbing

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,3
(48)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları