X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

World Explorer - Dünya Rehberi

(6.584)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.3 ve yukarısı
YÜKLEMELER
500.000 - 1.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

TripAdvisor
(467.632)
ücretsiz
Expedia Hotels & Flights
(36.519)
ücretsiz
Airbnb
(26.265)
ücretsiz
City Guides Catalog
(4.268)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Angry Birds Epic
(926.090)
ücretsiz
Don't Tap The White Tile
(1.154.581)
ücretsiz
Quip
(3.083)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Hava 5 gün
(14.641)
ücretsiz

Açıklama

“WORLD EXPLORER – Dünya Rehberi” (Türkçe !) dünyayı ve çevrenizi keşfetmenin en heyecan verici, yepyeni şekli! Tatilleriniz, seyahatleriniz ve haftasonu gezmelerinizin vazgeçilmezi, ücretsiz gezi kılavuzu!

Gezegenin neresinde olursanız olun, yaya, bisikletli veya bir otomobil içinde, " World Explorer – Dünya Rehberi" GPS konumunuzu tespit eder ve civarda bulunan gezilecek yerleri, turistik ilgi alanlarına göre bir not ekleyerek listeler (tarihi yapılar, müzeler, şehirler…).

Türkiye, Yunanistan, İtalya, Kıbrıs… dünyanın diğer bütün ülkelerine olan seyahatleriniz ve gezileriniz hiç böylesine kolay olmamıştır! Dünyanın heryerini rehber eşliğinde dolaşın!

350 000’i aşkın kayıtlı yer! Herbiri de, ziyaret edilecek en ilginç alanlara dikkat çekmek üzere, 1 ila 5 arasında verilen yıldızlara sahip. Wikipedia’dan alınan açıklamaları okumak üzere, aralarından birini seçin: Tarih, yaşanmış öyküler, fotoğraflar ve resimler…

Evinizden iki adım ötede bulunan yapıları bile keşfedeceksiniz. Semtinize, bölgenize veya ziyaret ettiğiniz yerlere ait tarihi öğreneceksiniz. Bir Google Maps kartı ile bu yerlerin nerede bulunduklarını ve kendi GPS konumunuzu tespit edebileceksiniz. Yerel turizm (küçük çaplı geziler, yürüyüşler vb.), tur gezileri ve hesaplı tatiller için olmazsa olmaz rehber!

Bir entegre arama motoru, bu geniş bilgi tabanında gezinme ve dünyanın herhangi bir bölgesi hakkında bilgi edinme olanağı sağlar. Seyahat öncesi hazırlığı için ideal!

İstanbul’dan Paris’e, Prague’dan Dubai’ye… Bu dünya rehberi sayesinde hiçbir şehrin gizlisi saklısı kalmayacak!

“World Explorer – Dünya Rehberi” size heryerde rehberlik edecek! Türkiye seyahatiniz için bir rehbere mi ihtiyacınız var? “World Explorer – Dünya Rehberi”, Ankara’dan İzmir’e, Malatya’dan Gaziantep’e, Antalya’dan, İzmit’e, Sivas’, Adana’ya veya Bursa’ya dek size Türkiye’nin her yöresinde eşlik edecek. İspanya’ya, Tayland’a veya Maldivler’e mi gidiyorsunuz? Rehberiniz daima yanınızda olacak! Paris veya Barselona’yı mı ziyaret edeceksiniz? Bu rehbersiz yola çıkmayın!

Kültür hiç bu denli eğlenceli olmamıştır! Dünyanın en iyi rehberini hemen yükleyin! Daha düşük fiyata bulamazsınız: Çünkü ÜCRETSİZ !

Telefonunuz ve TABLET için optimize Seyahat Rehberi: Galaxy S, S2, S3, S4, As, Tab 2, HTC M7, Bir, Desire, Sony Xperia, Nexus 4 ve 7, LG ...

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

« World Explorer - travel guide » is the best travel and tour guide for every tourist ! For tourism, museum, vacations and holidays, and every trip or journey, use this amazing guide and its maps ! Download it now for free ! Can be used in all countries and cities worldwide: Turkey, Greece, Italy, Cyprus, Spain, Thailand, Istanbul, Prague… »

Uygulama ekran görüntüleri

World Explorer - Dünya Rehberi
World Explorer - Dünya Rehberi
World Explorer - Dünya Rehberi
World Explorer - Dünya Rehberi

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,3
(6.584)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları