X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

Korkunç zli sesleri

(2.608)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.0 ve yukarısı
YÜKLEMELER
100.000 - 500.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Nature sounds to sleep
(12.463)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Angry Birds Epic
(926.090)
ücretsiz
Android Pro Widgets
(9.482)
ücretsiz
Turkish Keyboard
(3.889)
ücretsiz
QuickPic
(276.360)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Açıklama

KORKUYA HOŞ GELDİNİZ !Korku ve esrar için hazırlan! Korkunç zli sesleri uygulama nihayet geldi! Boşuna vaktiniz harçamayın,hemen indirin!

Sizi kesin korkutacak korkunç sesler arayışında mısınız? Korkunç ve tüyler ürpertici hikayeleri canladırmak için muhteşem olan korkunç müziği getiriyoruz.Eğer korkunç bir film izlemişseniz ,filmde duyduğunuz acayıp sesleri galiba beğenmiştiniz.Şimdi cihazınızda korkunç ses efektleri sizin olabilir bedava!

Cadılar bayramı seslersiz garip sesler koleksyonu olamaz.Cadılar bayramı ses efektleri yardımıyla Cadılar bayramı ortamı oluşturun,Cadılar bayramı yılboyu olsun.Her zaman herhangi bir yerde kendinizle arkadaşlarınız beraber eğleyin.Korkunç sesi zil ses olarak ayarlayın kendinizin en korkunç sesler koleksyonu oluşturun.Korkudan altına etmeniz vakti geldi!

Bir korkutucu şaka planlıyorsun?Madem,uygulamamız şaşırtıcı bir şekilde varsıl binbir çeşit korku seslerin paleti öner mesela dehşet sesler ve acayip sesler ,arkadaşlarınızı korkutacak bağıran sesler,acayip hava oluşturmak için korku ses efektler, gelmiş geçmiş en iyi eşek şakası için dehşet ve bilimkurgu sesler.Eğer alışılmamış bir şey istiyorsaniz ,korkunç ses tablasınımızı kontrol edip korkunç sesler duymak için ekranda herhangi bir yere tıklayın.

Cep telefonunuzu eğlenceye dönüştürün çünkü zombi zil sesleri,en iyi korku zil sesler ve dehşet korkunç zil sesleri bulursunuz.Mesaj aldığınız her zaman korkunç sms zil sesleri çalarken herkesi şaşırtabilirsiniz.Bir daha asla uyuyakalmayın en çok beğenilen korkutucu çalar saati seçın.Bedava korkunç zil sesleri ve bedava korku zil sesleri emrinize amade olduğu için zil sesler koleksyonunuzu güncelleştirin.

Kullanılabilir seçenek:
- Zil sesi olarak belirle,kişiye ayırmak
- Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
- Sms sesi olarak ayarla
- Parçacık olarak ayarla
- Kaydet,sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde
- Uygulama English, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Svenska, Srpski, Türkçe, 汉语/漢語, عربي, Bahasa Indonesia, 日本語, 한국어, ภาษาไทย, Ελληνικά tercüme edilmiş.

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 Kit Kat), Huawei Ascend. üzerinde test edilmiştir.

Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin. Başka sorunuz, önarınız,ricanız veya yorumlarınız varsa bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz: milanjank11@gmail.com.

Uygulama ekran görüntüleri

Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri
Korkunç zli sesleri

Video

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
3,9
(2.608)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları