X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

FB Video Oynatıcı

(1.172)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.2 ve yukarısı
YÜKLEMELER
100.000 - 500.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Tango Mesaj, Ses & Görüntü
(1.823.525)
ücretsiz
Fast For Facebook
(95.449)
ücretsiz
FB Photo Saver
(24.519)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

QuickPic
(276.360)
ücretsiz
Kelime Avı
(23.724)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Güzellik Tirnak
(3.143)
ücretsiz
Kızı Giydirme Oyunu
(23.619)
ücretsiz

Açıklama

Eğer Yüz kitap videoları erişmek için hızlı ve kolay bir yol arıyorsanız, doğru yerdesiniz. FB ' Video Oynatıcı ' Telefonunuz için harika bir Android ™ uygulama! Bu tamamen ücretsiz app Facebook, deneyimi çok daha iyi yapacaktır, çünkü tereddüt etmeyin ! Hemen indir ve bazı 'video klipler' izlemeye başlayabilirsiniz!

▶Tarama olmadan Facebook Ana sayfa İzle tüm videolar (Video News Feed )
▶ hızlı erişim Facebook tüm SİZİN paylaşılan veya yüklenen videolara
▶ Bir arkadaşınızı seçin ve izle Facebook sadece onun / onu paylaşılan veya yüklenen klip izle
▶HD kalitesindeki videoları izlemek
▶Sizin Facebook video Playlist
▶Arkadaşınızın her Facebook Playlist
▶Tüm videolar tek dokunuşla başlıyor

' FB Video Oynatıcı ' ücretsiz bir uygulama Eğer hızlı Facebook üzerinde paylaşılan ve herhangi bir tarama olmadan, tarih olursa olsun klibi yayınlanan tüm video klipleri izlemenizi sağlayan. Zamanda yolculuk ve müzik stili 2007 yılında geri döndü keşfetmek. Muhtemelen size zaman çizelgesi üzerinde bulacaksınız tümçılgın film fragmanları gülecek. Ayrıca arkadaşlarınızla herhangi birini seçin ve doğrudan o / o hiç yüz kitap yayınlanan tüm klipleri erişebilirsiniz. Bazı komik klipler veya müzik klipleri için ruh halinde iseniz olsun, bu yararlı uygulaması kolay istediğiniz ne olursa olsun izlemek için yapacaktır.

Sohbet yanı sıra, seviyor ve news feed, FB bağımlılık video klipleri paylaşım kılan şey lerden biri. Muhtemelen son müzik hit, film önerileri ve arkadaşlarınızın kişisel videoları tadını çıkarın. Aynı anda birden çok öğeleri görüntülemek için tasarlanmış değil, çünkü Facebook'un arayüzü ile bir çözülmemiş sorun var. Bu nedenle, video izlerken deneyimini geliştirmek olacak bu serin app keyfine varacaksınız. Hepsini doğrudan erişimi olacak çünkü artıkhaber besleme favori şarkı klipleri aramak zorunda.' FB Video Oynatıcı ', indirmek ve neler yapabileceğini kendiniz görün.

Herkesin bildiği gibi, günümüzde, FB bireylerin göndermek istediğiniz hemen hemen her şey dahil profillerini oluşturmak için izin verir ve dinamik benzer bilgileri ile başkalarına onların bilgi bağlayan öncü bir sosyal ağ sitesidir. Bu hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Birçok yönden bize yardımcı olmasına rağmen, ancak, aynı zamanda bazı dezavantajları vardır. Bir Facebook çok bağımlılık haline ve bu şekilde değerli serbest zaman bir sürü atık olabilir. Ayrıca, bireyin kişisel bilgileri halka maruz kalır! Bu gerçeklere rağmen, hala müzik dinlemek ve bu muhteşem internet sitesinde dostlarımız mesajlaşma seviyorum.

' FB Video Oynatıcı ' uygulama olması gerekir bütün FB kullanıcıları için bir. Arkadaşlar her gün yayınlamak son video kliperi izlerken zevk. Ayrıca, aynı zamanda geçmişte yayınlanan eski müzik videoları gezinmek ve o size ne kadar komik hatırlamak için ne kadar ilginç birisi olarak görürler. Benzer müzik zevki paylaşan listenizden arkadaşınızı seçin ve onun / müzik çalma listesi dinleyin. Ayrıca, komedi klipleri izleyerek kasvetli öğleden sıkıntı kırabilir. Bugün bu müthiş uygulamayı alın ve biraz eğlenmek başlayın!

Bugün telefonunuz için bu serin video oynatıcı alın ve Facebook deneyimi sonsuza dek değişecek! Siz ve arkadaşlarınız FB her zaman ve her yerde yayınlanan çeşitli video klipleri tadını çıkarın! Bunu almak için Android için bu popüler fb video oynatıcı bekliyor ! Mükemmel müzik videoları izleyin, popüler şarkıları dinlemek ve hatta arkadaşlarınızın aile videoları izle. Eğer arkadaşınızın doğum günü partisi ya da diğer sosyal toplama cevapsız varsa, bunu bir video kaydı görebilir ve orada oldum gibi hissediyorum! Bu şekilde, herzaman güncel olacak. Tereddüt etmeyin! Bu, tüm Facebook kullanıcıları için mükemmel bir video web player uygulaması! Geleceği burada! Eğlenin !

Uygulama ekran görüntüleri

FB Video Oynatıcı
FB Video Oynatıcı
FB Video Oynatıcı
FB Video Oynatıcı
FB Video Oynatıcı

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
3,8
(1.172)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları