X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

UFO Maymun

(481)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.1 ve yukarısı
YÜKLEMELER
100.000 - 500.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Plague Inc.
(1.007.620)
ücretsiz
Farm Frenzy Free
(85.634)
ücretsiz
Shipwrecked: Lost Island
(171.782)
ücretsiz
Top Farm
(67.502)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Türk Şiirleri
(308)
ücretsiz
QuickPic
(276.360)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Açıklama

Bir maymunun uçan daireyi kontrol ederek muzları toplamasına yardım edin.

Maymun mühendisleri uzaylıların gemilerine benzeyen bir uçan araç yapmışlardır fakat sadece yaprak ve dal kullanarak. Hindistancevizi yakıt deponuzu doldurarak ormanda nefes kesen bir yolculuğa çıkın! Evinizden uzakta dağları, denizleri ve adaları keşfederek sonunda diğer yıldızlara ve gezegenlere ulaşın. Cesur maymun pilotunuza uçmayı öğreterek, maymunların uzay keşfi çağını başlatın!

UFO Maymun, erişilebilir, eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyundur, her yaştan kadın ve erkeğe hitap eder. Bu uçuş simülatöründe, dinamik seviyelerde seyahat ediyor, yenebilir şekerlemeleri toplayarak engellerden, diğer hareket eden araçlardan ve uçan yaratıklardan kaçıyorsunuz. Oyun bir yönden Lunar Lander klasiği Miniclip'in Monkey Lander ve Space Cat oyunlarına benziyor. Ancak burada muzlar fazla puan eklemek yerine skorunuzu ikiye katlıyor. Bu basit matematik, meyveleri yediğiniz sıranın önemini de arttırıyor. "Çok kolay" zorlukta zararsız görünen seviyeler, zorluk seviyesini "gerçekçi" olarak ayarlayarak bütün altın kupalar ile en iyi skoru yakalamaya çalıştığınızda derin ve zorlayıcı hale gelebiliyor.

Özellikler:
- ÜCRETSİZ, para ya da başka oyun için alışveriş yok! Çok iyi!
- Ana oyunda 40 farklı seviye
- Zorluk ayarları: çocuklar ve aile için "çok kolay" seviyeden daha deneyimli oyuncular için "gerçekçi" seviyeye kadar
- Yaratıcılığınızı ortaya çıkararak kendi seviyelerinizi oluşturarak diğer uzay kâşifleriyle paylaşmanız için yerleşik oyun editörü. Oyunda çoktan 60'tan fazla oyuncu tarafından gönderilmiş seviye var!
- Mükemmel müzik parçaları ve komik ses efektleri
- Oyunu ekrandaki butonlarla veya akselerometre ile kontrol

Ok tuşlarına basıldığında, füzyon roket motoru aracı o yöne doğru itecektir. Eğer yeterince dikkatli olmazsanız, helikopterlerle, zeplinlerle ve diğer şeylerle çarpışabilirsiniz! UFO'nuz çok hasar alırsa ya da yakıtı biterse düşerek yere çarpar. Daha yüksek zorluk seviyelerinde, kesinlik ile fizik ve yer çekimi bilgisi zor seviyeleri geçmek için gereklidir.

Küçük şirin astronotunuza tatlı şekerlemeleri verin fakat asla limonları toplamayın! Maymununuz beslenip bütün muzları topladığında, iniş platformu açılacaktır. O zaman dikkatlice inerek seviyeyi bitirmelisiniz.

UFO Maymun istediğinizde derinlik ve zorluğu da yaşayabileceğiniz bağımlılık yaratıcı bir bulmaca ve uzay uçuşu simülatörüdür.

Uygulama ekran görüntüleri

UFO Maymun
UFO Maymun
UFO Maymun
UFO Maymun
UFO Maymun
UFO Maymun
UFO Maymun
UFO Maymun

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,1
(481)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları