X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

Taptrip

(9.942)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.3 ve yukarısı
YÜKLEMELER
500.000 - 1.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Tango Mesaj, Ses & Görüntü
(1.821.883)
ücretsiz
Tom's Messenger
(128.535)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

MP3 Video Converter
(273.316)
ücretsiz
VICE
(580)
ücretsiz
Don't Tap The White Tile
(1.150.422)
ücretsiz

Açıklama

Tüm dünya çapında 250 ülkeden 750.000 kişi Taptrip kullanıyor. Dil kısıtlaması konusunda endişelenmeyin! 17 dile otomatik olarak çevirdik.

◆ Dünyanın her yerinden ilginizi çeken ülkelerin güncel fotoğraflarını araştırın!
◆ Dünyayı kendi evinizin rahatlığında görebilirsiniz!


Özellikleri:

★ Yayınlar
Filipinler'in güzel mavi denizlerinden Türkiye'nin muhteşem mimarilerine kadar dünyanın her yerinden fotoğraflara sahibiz. Yapmanız gereken tek şey Taptrip'e girmek ve bulmak istediğiniz ülkenin fotoğrafına bakmak.

★ Toplum
Dünya çevresinden kişilerle çeşitli konuları tartışın. Birbirinizin dillerini konuşmuyor bile olsanız bu sizin için problem olmayacak çünkü bu uygulama otomatik çeviri özelliği ile geliyor. Filmler sporlar gibi en sevdiğiniz ilgi alanlarınız hakkında özgürce konuşun.

★ Mesaj
Tüm dünyadaki insanlarla konuşmak için mesajı kullanabilirsiniz. Tabi ki bu özellik de otomatik çeviriye sahip olacak. Eğer Macau'ya gidiyorsanız veya Fransa'dan arkadaş edinmek isterseniz ya da Amerika'dan birisiyle İngilizce çalışmak isterseniz, sadece rastgele bir mesaj gönderin.

Kullanıcı yorumları :

Bir keresinde Japon futbol takımının son zamanlarda çok güçlü olduğunu yazdım, fakat daha Brezilya'yı yenemediler diyen bir Brezilyalıdan cevap aldım! (Japonya)

Filipinler'de yaşıyorum fakat Japon bir kişiyle beraber arkadaşlar edindim, bana animeler, samuraylar ve geyşalarla ilgili şeyler anlattılar ve aynı zamanda bana şaşırtıcı bir anime serisinin tamamını gönderdiler. Yakında Japonya 'ya gideceğim ve beni orada gezdirecekler. (Filipinler)

Şili'de İspanya'dan arkadaş edindim, futbol ve müzik hakkında konuşuyoruz, bana İspanya yiyecekleri gönderdi. Bu çok eğlenceliydi. (Şili)

Taptrip'den edindiğim ilk arkadaşım Portekizli idi. İtalya'da yaşıyorum ve yakında Portekiz'de işlerimi yürüteceğim. Oradayken onunla görüşmeyi planlıyorum. (İtalya)

Hindistan'daki arkadaşım fotoğrafları gönderince çok şaşırdım. Hindistan harika görünüyor! (Amerika)

Önceki gün Şili'deki büyük depremi duyunca oradaki arkadaşım için çok endişelendim. Uyarının çok çabuk ve önceden yapıldığını ve oradan uzaklaşmak için yeterli zamana sahip olduklarını söyleyince rahatladım. (Japonya)

Uygulama ekran görüntüleri

Taptrip
Taptrip
Taptrip
Taptrip
Taptrip
Taptrip

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,1
(9.942)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları