X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

Cocuk Oyunu Ayıcık

(330)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.3.3 ve yukarısı
YÜKLEMELER
100.000 - 500.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Top 5 Uygulama

Themer Beta
(28.917)
ücretsiz
2048
(121.094)
ücretsiz
Canli Türk TV
(3.375)
ücretsiz
Kelime Avı
(22.267)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Kahraman Oyunu
(3.892)
ücretsiz

Açıklama

Cocuk Oyunu Ayıcık şehirde giydirmece oyunlari yeni elbise, Android güzelleştirmek için yapılır! Bu, kendi panda, ya da sevimli bir bozayı yapabileceğiniz ücretsiz oyun.
Farklı peluş oyuncaklar isterseniz odanıza bu sevimli peluş oyuncaklar ise, ve, o zaman kesinlikle bu uygulamayı seveceksiniz. Ve hepsinden en ünlü doldurulmuş oyuncak nedir? Herkes OYUNCAK AYI biliyor! Bu ayı oyuncak tüm dünyada ünlüdür. Farklı boyut, şekil ve renk gelir. Burada bir pelüş ayı siniz - biz büyük ayıcık kendi sanal koleksiyonu yaparken size büyük bir zaman olacak garanti.
Bu klasik bir oyuncak ayı üreticisi değil bize neden söyleyeyim. Öncelikle, vücudun farklı bölümlerini birleştirmek ve ona bakmak istiyorum kesin yolu bir Ayıcık Giydir Oyunları. Ünlü siyah ayısı silah koyarak ederken, koala baş ve kutup ayısı bacaklar koyabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, başka bir adıma geçmek, ve bu siyah ayı giyinmek için.
Sizin ayıcık için doğru kıyafet ve aksesuarlar ile seçmek çok zor bir görev olabilir. Ama seçtiğiniz ne olursa olsun, Eğer yanlış bir seçim yapmak değildir, çünkü hiç endişelenmenize gerek yok. Bu uygulama neşe ve eğlence getirmek ve neşelendirmek için yapılır, ama aynı zamanda giyinmeyi hakkında birkaç şey öğrenebilir. Bu kızlar için özellikle ilginç elbise giydir oyunları, ama biz çocuklar da çok hoşuna gidecek eminiz. Onlar sevdikleri için Noel için onların hediye için bazı oldukça iyi fikir edinebilirsiniz.
Sizin kreasyonlar her biri için mükemmel bir isim bulmak ve galeri yerleştirmek için bu ayıcık oyunu sonraki adım olacaktır. Daha sonra üzerine yeni müthiş ayı oyuncak hakkında arkadaşlarınız böbürlenebilirsiniz.
Uzun bir dakika tereddüt ve bir ayı tasarım etmeyin! Ya kendi memnuniyeti için bunu yapmak ya da çocuk oyunu için bunu yapabilirsiniz.
** Bu oyunu oynamak için nasıl?

- Bu oyunda iki adım var. İlk olarak, size kendi vücut parçaları (baş, karın, kollar, bacaklar, pençeler) değiştirebilirsiniz, yani bir ayıcık yapmak olsun. Sonra size oyuncak ayı elbise taşıyabilirsiniz (örneğin kahverengi ayıcik ve mavi ayı kocaman bir büyük ayıcık) mükemmel bir kombinasyon yapmak. Burada aynı zamanda çok sayıda olası soyunma kombinasyonları (pantolon, şapka, gözlük, ayakkabı, gömlek) var ve bu polise ayı, yılbaşı biri veya gözlüklü ayı ile sona nasıl bulunuyor.
- Eğer tasarımı ile memnun değilseniz zaman kullanabileceğiniz bir geri dönüş düğmesi vardır.
- Tüm bu öğelerin rastgele bir kombinasyon yapmak için shuffle düğmesini kullanın.
- Melodi açmak ve kapatmak için Sessiz düğmesini kullanın.
- Seçenekleri seçmek için üzerinde onay işareti olan düğmeye basın: Share on Facebook, İletişim Fotoğraf olarak ayarlayın Wallpaper olarak ayarla Görüntü, Kaydet veya memnun değilseniz Baştan Başla. Artı, size yaptığınız kaç oyuncak ayılar görmek istediğiniz zaman açabilirsiniz hangi GALERİ kaydedebilirsiniz.
Yasal Bilgiler
Telif hakkı 2013 - Cocuk Oyunu Ayıcık GOODSOUNDSAPPS bir fikri mülkiyet olduğundan emin olun.

Uygulama ekran görüntüleri

Cocuk Oyunu Ayıcık
Cocuk Oyunu Ayıcık
Cocuk Oyunu Ayıcık
Cocuk Oyunu Ayıcık
Cocuk Oyunu Ayıcık

Video

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
3,6
(330)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları