X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

Easy Browser

(7.300)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
1.5 ve yukarısı
YÜKLEMELER
500.000 - 1.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Chrome Tarayıcı - Google
(1.759.269)
ücretsiz
Firefox Browser for Android
(1.071.425)
ücretsiz
Dolphin Browser
(1.813.320)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Punch Quest
(65.867)
ücretsiz
Türk Şiirleri
(308)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

harley Tarayıcı
(1.518)
ücretsiz
Easy Launcher
(109)
ücretsiz
Screen Cover
(21)
ücretsiz

Açıklama

Kolay Tarayıcı çok hızlı, güçlü , basit ve kullanışlı bir tarayıcı. bu sizin içindoğru tarayıcı.


Biz basit, güzel olduğuna inanıyorum , küçük tutmak , basit tutmak , hızlı tutmak , hedefimiz yerli webkit motoru ile Android platformu üzerindeiyi tarayıcı deneyimini yapmaktır.


Özellik listesi :
- Otomatik olarak hızlı arama gibi imi ve geçmişini ayarlamak
- UCweb tarayıcı benzer çok web sayfaları , kolay yönetim
- Örneğin android cihaz için adobe flash player çeşitleri gibi ana sayfasında birçok yararlı bağlantı ,
- Adres çubuğuna giriş bunu doğrudan anahtar kelimeleri arama yapabilirsiniz
- Bu tür yerli müşteriler, ya da kendi müşteri uygulamaları yüklemek olmadan Facebook, Sina Weibo , Qzone , Tencent Weibo , Twitter ya da Google+ gibi sosyal medya kanallarına bile hisse ile metin sms / mavi diş / e-posta payı olarak web adresi bol işlemleri,
- Sayfa kaynağını görüntülemek ve göndermek , mobil web geliştiricileri için son derece yararlı olabilir
- Tam ekran modu size dergisi gibi yüksek kaliteli bir okuma deneyimi sağlamak için , gerçekten tam ekran. Hayır rahatsız edici yüzen düğmeleri. adres çubuğu ve kontrollerini görmek içindonanım menü düğmesine basın
- Böyle GAE vekil ve OrBot / TOR olarak proxy / ajan yazılım , desteklemek için yerel / uzak noktasını etkinleştirebilirsiniz . Ayrıca, Hotspot Shield VPN ve açık VPN gibi birçok VPN istemcisi ile sorunsuz çalışmak
- Net önbellek otomatik olarak çıkış
- Gizli modda Güvenli Tarama web
- IPhone, iPad , Windows Phone , Black Berry , Nokia , böylece PC ve destek set tarayıcı UA ( User Ageng )
- Çok küçük ayak izi , boyutu en fazla 200 kB , hatta opera mini daha küçük veünlü mobil tarayıcı çoğu
- Ekranı kapattıktan sonra bile müzik / video oynatabilirsiniz. böylece bir müzik çalar olabilir
- Metin re-flow/auto-wrap - tarayıcıdaroman okuma sitenin çoğu için Metinleri otomatik olarak yeniden akış , cihazınız ekrana alışmakta
- Sunucu tarafında olmadan güvenli.


Biz Android cihazların herhangi bir tür uyumlu istiyorum . Biz 4.4 1.5 kek herhangi bir Android platformu sürümünü destekleyen , herhangi bir çözünürlük ( QVGA , VGA , WVGA , qHD ... ) , herhangi bir ekran boyutu ( ' 10 ' 2 ) , herhangi bir cihaz türü , telefon, pad / tablet ve TV bulunmaktadır , ve herhangi bir ABI ARM , x86 ve MIPS içerir . Biz Google Map gibi et nedeniyle Android1.5 için coğrafi konumunuzu almak içinilgili API desteği yok izin vermez. Eski bir Android telefon kullanıyorsanız çok kolay Browser tek seçenek olabilir .


Youtube Kolay Tarayıcıda veya diğer flaş film izlemek için , web sayfası video izlemeden önce Adobe Flash Player Plugin yüklemeniz gerekir . halaeklentiyi yükledikten sonra video çalamaz eğer Easy Browser Gelişmiş Ayarlar PC'ye Kullanıcı Ajan değiştirmeniz gerekir . Video oynatmak için başka bir seçenek , doğrudan video oynatabilirsiniz Youtube istemci veya Skyfire tarayıcı yüklemektir.


Easy Browser cihazınızdaAndroid'in WebView ( WebKit ) kullanır -stok tarayıcı tarafından kullanılanaynı birini . Tüm veriler istekler & vb alımlar , tüm çerezleri , tüm şifreleri ,WebView tarafından işlenir ve Easy Browservarsayılan davranışı ile karışmaz . çok kolay Browseryeteneği, HTML5 ve Adobe flashdesteği gibi stok tarayıcı benzer. Easy Browser , temel olarak kullanıcı deneyimine odaklanın. Html5 desteği için , Easy Browser yerli webkit motoruyeteneğine güveniyor . Seçtiğiniz gibi Easy Browser neredeyse tümbağlantı , mp3 ve görüntüleri indirebilirsiniz .


Easy Browser reklamlar sponsorluğunda. Eğer reklamlar afiş göreceksiniz , ama her yerdeweb sayfasının dokunuş görevden olacaktır . Eğer benim de çalışmalarını desteklemek için reklam ücretsiz sürümü satın alabilirsiniz . indirmek ve reklamları sevmiyorum eğer bana 1 yıldız vermeyin .


Kolay Browser için çok yardımcı A. Adamcik ( Viyana) , Asesh Basu , Dennis Horvath , Jean Spander , Jonás Perusquía Morales , Simon Teo ve Summving Special thanks .

Uygulama ekran görüntüleri

Easy Browser
Easy Browser

Video

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,2
(7.300)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları