X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

MobileVOIP cheap calls

(32.768)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.0 ve yukarısı
YÜKLEMELER
1.000.000 - 5.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Viber
(4.340.578)
ücretsiz
Skype
(4.056.322)
ücretsiz
Nimbuzz Messenger
(307.290)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Vevo - Watch HD Music Videos
(111.673)
ücretsiz
QuickPic
(276.361)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Scydo Free Android Calls
(3.511)
ücretsiz
Nonoh - Frugal calls
(767)
ücretsiz

Açıklama

Ucuz Telefon Görüşmesi: MobileVOIP otomatik arayıcı yurtiçi ya da yurtdışı ile ucuz telefon görüşmesi yapmanızı sağlar.

MobileVOIP, Android üzerindeki en iyi voip çözümünüzdür; Mobile voip (MVoIP) ucuz görüşme uygulamasını kullanarak cep telefonu faturalarınızda tasarruf edin! MobileVOIP, Android, Symbian, Windows Phone, Blackberry ve iPhone için ucuz ya da voip sağlayıcınıza ve aramak istediğiniz yere bağlı olarak ücretsiz 3G ya da WiFi görüşme yapmanıza imkân sağlıyor! Bu uygulamayı iPad ya da Android tabletlerinizde de kullanabilirsiniz! Aylık faturalarınızda tasarruf etmeye hemen başlayın.

Üç kolay adımda bağlanın:

1. MobileVOIP uygulamasını Android telefonunuza ya da tabletinize kurun.
2. Desteklenen 50’den fazla sağlayıcıdan birini kullanarak yeni bir kullanıcı adı belirleyin ya da giriş yapın.
3. Kontör satın alın ve işte hazırsınız!

Seçmiş olduğunuz arama yeri, ÜCRETSİZ yerler arasında değilse, mobile voip görüşme uygulamasını kullanarak neredeyse bedavaya görüşme yapabilirsiniz. MobileVOIP tüm uluslararası görüşmelerinizi ÜCRETSİZ ya da çok düşük ücretler karşılığında yapmanızı sağlıyor.

- Desteklenen bir VoIP sağlayıcısından hesabınız olduğundan emin olun. Bir kullanıcı adınız yoksa uygulamayı kullanarak doğrudan kayıt olabilirsiniz!
- Ücretsiz görüşme uygulaması içindeki bağlantılarınızı kullanın
- İnternete 3G, WiFi, UMTS kullanarak bağlanın ve ucuz görüşme yapmak için hareket halindeyken voip kontörünüzü kullanın
- İstediğiniz uluslararası destinasyonlarla yapabileceğiniz en ucuz uluslararası görüşmelerin tadını çıkarın
- Skype’dan daha ucuz! Viber’dan çok daha fazla imkan! Kimse ucuz görüşme sunmuyor!

Uluslararası görüşmeler için fazla para harcamaya bir son verin; MobileVOIP ile ucuz 3G ya da ucuz WiFi görüşme imkanlarını kullanın. MobileVOIP piyasada bulabileceğiniz en iyi ÜCRETSİZ görüşme uygulamasıdır! Android cihazınızla VoIP görüşmeleriniz ve ücretsiz görüşme için MobileVOIP uygulamasını kurun.

Ucuz uluslararası mobil internet görüşmeleri yapabileceğiniz en popüler ülkelerden bazılar: Bangladeş, Brezilya, Çin, Mısır, Almanya, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, Fas, Nijerya, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, Sri Lanka, Türkiye, Ukrayna ve diğer destinasyonlar.

MobileVOIP ile ücretsiz Dolaşımdan faydalanarak yolculuk edin. Bundan sonra yurtdışındaki yüksek dolaşım ücretleri hakkında kaygılanmanıza gerek yok! Yurtdışındayken bir WiFi şebekesi üzerinden MobileVOIP kullanın. İster bir lokantada, ister otel odasında, isterse halka açık kablosuz erişim alanında, nerede olursanız olun artık yurtdışı mobil görüşme ücretlerinde tasarruf edin!

MobileVOIP, Finarea tarafından geliştirilmiş bir Mobil Voip (MVoIP) uygulamasıdır. Tüm Dellmont VoIP markalarını destekler ve kullanıcıların aylık görüşme ücretlerinde %95’in üzerinde tasarruf etmelerini sağlar. MobileVOIP, Android telefonlar, Symbian telefonlar, Windows telefonlar, Blackberry ve iPhone cihazlarda kullanılabilen ücretsiz bir voip otomatik arayıcıdır. MobileVOIP uygulamasını indirin ve ücretsiz görüşün! MobileVOIP Skye kullanıcıları ya da Viber kullanıcıları ile birebir görüşmeyi desteklememektedir.

Uygulama ekran görüntüleri

MobileVOIP cheap calls
MobileVOIP cheap calls

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,0
(32.768)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları