X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

PIQNICK-Great photo editor app

(12.303)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.3 ve yukarısı
YÜKLEMELER
1.000.000 - 5.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

PicsArt - Photo Studio
(2.436.611)
ücretsiz
Photo Grid- Kolaj Uygulaması
(1.921.583)
ücretsiz
Fotoğraf Kolajlayıcı
(198.545)
ücretsiz

Top 5 Uygulama

Vevo - Watch HD Music Videos
(111.673)
ücretsiz
VICE
(580)
ücretsiz
Türk Şiirleri
(308)
ücretsiz
chomp SMS
(236.647)
ücretsiz
Turkish Keyboard
(3.889)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Açıklama

★ Bu sevimli ve kolayca dekore edebilirsiniz bu fotoğraf düzenleme ve işleme kamera uygulaması var! ★
PIQNICK Eğer albüm kaydedilir veya kamera tarafından almış bellek fotoğraf düzenleyebileceğiniz bir fotoğraf editörüdür. Kolayca, bu tür Bu fotoğrafı edting uygulaması ile görüntü üzerinde bir metin olarak, grafiti, damga, filtre (örneğin siyah-beyaz veya sepya gibi) ve kare bir fotoğraf düzenleyebilirsiniz.
Ayrıca, kolaj (kesim, sentetik) tarafından bir işlem süslemeleri birden fazla fotoğraf düzenleyebilirsiniz! Bu PIQNICK önemli bir özelliktir bir zaman bir dekorasyon birden fazla fotoğraf da birlikte fotoğraf düzenleme yapamaz.
Biz iyice fotoğraf editörü ele alacağız, çünkü bu fotoğraf editörü indirmek için size zarar izin vermeyeceğim! (Güven ile!)
Daha fazla özellik için aşağıya bakın.
------------------------------------------------
 [Deco fonksiyonu]
■ Filtre
Sadece fotoğraf için bir filtre ile kaplıdır resim düzenleme bir oyuncak kameranın şık atmosferin fotoğraflar elde edebilirsiniz. Böyle siyah beyaz veya sepya gibi, tam tadını alabilmek için filtreler bir dizi var. Ben herhangi bir zamanda filtre türünü eklemeye devam edecektir.

■ Damga
Zaman güncelleme veya damgası bir dizi line-up kullanılabilir zaman çünkü bıkmak yok! Biz, "makyaj", "Pop", "klasik", "girly", "fantezi", "basit", "balon", "mesaj" ve "sezon", line-up geniş sunar.
■ Rulo
Sadece işlenecek adına parmağınızı okşayarak basit operasyon ile farklı bir rulo 30 ile dekorasyon yapabilirsiniz! Özgürce bile kalınlığı belirlenecek ve parmaklarınızın ucunda şık görüntüyü düzenleyebilirsiniz!

■ Kalem (çizim)
Yaklaşık 50 çeşit bir kalemle grafiti serbest el olsun! Sen 4 desen kalınlığı seçebilirsiniz. Biz çizimler koymak veya grafiti tarzı karakter koymak için düzenlenmiş dünyada sadece birinin bir arkadaşı fotoğrafları sunmak için gidiyoruz!
■ Çerçeve
Ki albümde koyduk görüntünün yaklaşık 30 çeşit bir çerçeve ile bir çerçeve içinde değerli fotoğraf koymak için düzenleme ile dikkatlice tasarruf edelim! Tipi de hala artar ve çerçeve favori kesinlikle bulundu.
■ (görüntü metin) Metin
Biz yazı tipi, renk sunar, bir malzeme karakter hissediyorum. Bir mesajı da tavsiye edilir bir fotoğraf sunmak için, karakter koymak için bir fotoğraf günlüğü yapabilirsiniz. En düşündüğünüz karakter koymak olsun!
■ Blend (kolaj) fonksiyonu
Bu fotoğraf manipülasyon işlevi kullanmak için, bir fotoğraf kolaj denilen birden fazla fotoğraf kombine edilebilir. "Çerçeve Düzen" kullandıktan sonra, sekiz kadar bir sabit birden fazla fotoğraf bir çerçeve içinde birlikte yerleştirilebilir. Eğer "özgür düzeni" kullanabilirsiniz, 15 sayfaya kadar çok sayıda oluşturmak için, boyutu, yönlendirme, düzeni gibi serbestçe yerleştirilebilir. Biz güzel bir arka plan görüntüsü hazırladık Çünkü, özgürce birden fazla fotoğraf birleştirebilirsiniz! Ayrıca bir karalama defteri oluşturabilirsiniz
irade bir kesme ile birlikte birleştirerek kendi. En blogda herkese ücretsiz fotoğraf işleme hitap edecek olsun!

Eğer blog ve bu Pinterest gibi SNS Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, için dekorasyon olduğunu en Düzenlenen fotoğraf göndermek olsun! Bu işleyerek sevimli itiraz gerekir
PIQNICK kullanarak simgesi ve profili görüntü! Biz görüntü işleme kolaj, pullar, çerçeveler, ve filtre sorumlu fonksiyonunun ücretsiz gelecekte daha eklemeyi planlıyoruz!
Fotoğraf editörü PIQNICK geleceği için sabırsızlanıyoruz lütfen!

Uygulama ekran görüntüleri

PIQNICK-Great photo editor app
PIQNICK-Great photo editor app
PIQNICK-Great photo editor app
PIQNICK-Great photo editor app

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,2
(12.303)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları