X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol
Icon

Pesoguin Saat Widget Penguin

(4.187)
Bu uygulama hakkında:Show more
GEREKEN ANDROİD VERSİYONU
2.1 ve yukarısı
YÜKLEMELER
500.000 - 1.000.000
FİYAT
ÜCRETSİZ

Benzer Uygulamalar

Top 5 Uygulama

Android Pro Widgets
(10.679)
ücretsiz
MP3 Video Converter
(182.607)
ücretsiz
SoundHound
(355.874)
ücretsiz

Bu geliştiriciden daha fazla

Açıklama

Bu "Pesoguin", Japonya'da popüler bir karakter bir saat widget. Ana ekranda Pesoguin Eğer 12 saatlik biçimi veya 24 saat formatında zaman söyler. Bir musluk onu gıdıklıyor ve çift musluk onun ifadeleri değiştirin.Saat her saatte o belirli bir şekilde hareket eder.
Tam sürüm Pesoguin Saat Widget için 2 seçenekleri mevcuttur.

Widget dokunun lütfen, ve "Pesoguin" sizinle konuşmak olacaktır. Bu kolay oyunda sevgili Pesoguin ile hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Bunu eğlence dolu bir araç bulacaksınız.

Bu uygulama ana ekran için bir widget ve bunu kişiselleştirme tadını çıkarabilirsiniz. Widget bir menü görünür kadar ana ekranda basılı tutun. Widget listesinden "Pesoguine Saat" ortaya çıkarmak.

Alarm fonksiyonu eklenmiştir.

※ Pesoguin bir imparator penguenlerin internette çok sevimli ve yaşıyor bebek, PC'ler ve cep telefonlarına benzer hayali bir hayvandır. O zihninizi rahatlatacaktır. O "Pesoko", sevimli bir kız arkadaşı var. Onlar bir Japon dört kare çizgi roman şerit kitap görünür. Pesoguin Saat en popüler Yahoo! widget biridir.This is a clock widget of "Pesoguin", a popular character in Japan. Pesoguin on the home screen tells you time in 12-hour format or 24-hour format. A tap tickles him and double taps change his expressions. On the hour every hour he acts in a certain way.
In the full version 2 options for the Pesoguin Clock Widget are available.

Please tap on the widget, and “Pesoguin” will speak to you. In this easy game you can enjoy the life with dear Pesoguin. You’ll find it a tool with full of entertainment.

This application is a widget for your home screen and you can enjoy personalization of it. Keep pressing the home screen till an additional menu of widgets appears. Pick out “Pesoguine Clock” from a list of widgets.

Alarm function has been added.

※ Pesoguin is an imaginary animal similar to an emperor penguin's baby, which is very cute and lives on the Internet, PCs, and mobile phones. He will relax your mind. He has a cute girlfriend, "Pesoko". They appear in a Japanese four-frame comics strip book. Pesoguin Clock is one of the most popular Yahoo! widgets.

Uygulama ekran görüntüleri

Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin
Pesoguin Saat Widget Penguin

Video

Yorumlar ve değerlendirmeler

Bu Android uygulamasını henüz test etmedik.
Hemen şimdi test raporu talebinde bulun!

Kullanıcı yorumları

Ortalama değerlendirme
4,3
(4.187)
Kişisel değerlendirme:

En son topluluk yorumları