X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Ultimate Logo Quiz

Gökhan G. (Çeviri)
0

Size hiç bir şirket logosuna veya reklamı gelip amblemin hangi şirkete ait olduğunu hatırlayamadığınız oldu mu? Beyniniz bir şekilde tıkandı mı?

Bir logo puzzle'ı bu tarz kafa bulanıklığı durumlara çare niteliğinde. Ultimate Logo Quiz  hakkında daha fazla aytıntıya ulaşmak için okumaya devam edin.

3 ★★★☆☆

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.0 6.8

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus

Android sürümü: 4.1.1

Root: Yok

Modifikasyonlar: Yok

Uygulama yaklaşık 7.63 MB ve gerekli izinler iyi gözüküyor.

Oyunun oynanışı çok ama çok kolay: Kurumsaldan tutun TV şovlarına kadar pek çok sayıda çeşitli logolar gösteriliyor ve sizin logoların hangi şirkete veya markaya ait olduğunu bilmeniz lazım. Toplamda seçebileceğiniz 22 farklı kategori var: İnternet, TV, müzik, medya, bankalar, sporlar, arabalar, havayolları...

Kelimeleri doğru girdiğinizden emin olun çünkü öbür türlü sistem cevaplarınızı anlamayabilir. Örneğin ben "Mozilla Firefox" yazdım ve cevabım geri çevrildi çünkü sadece "Firefox" yazmam gerekiyormuş.

Eğer logoyu hatırlayamazsanız yardım butonuna basmanız yeterli.

Sorulması gereken soru şu: Ultimate Logo Quiz kullanıcıları birkaç dakikadan daha fazla eğlendirebilir mi? Cevabım hem evet hem hayır. İnternetle ilgili cevaplarda çok hızlı ilerledim fakat endüstri kategorisinde daha çok düşünmem gerekti.

Uygulamayla ilgili esas eleştirim uygulamanın hiçbir sosyal ağ ve paylaşım imkanının olmaması. Skorlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırmanız mümkün değil -ki Swarm aracılığıyla başkalarıyla oynayabilmeniz mümkün olsa dahi. Ama yine de arkadaşlarıma karşı oynayabilme seçeneğim olmasını isterdim. Böyle bir seçenek olursa oyun en iyi oyunlar kategorisinde en üst sıraları zorlayabilir.

Özet: Ultimate Logo Quiz son derece eğlenceli olduğunu kanıtladı ve oynarken şahsen ben eğlendim. Bunu söylemekle birlikte bu beni şurda burda birkaç dakikalığına mutlu tutabilecek bir oyun.

Ekran & Kontroller

Ultimate Logo Quiz'in genel tasarımı iyi yapılmış. Hoş bir his veriyor ve oyunda her element güncel.

Ekranın altında bir reklam banner'ı var fakat çok abartı değil (hemen hemen her zaman orda durmasına rağmen).

Kontroller kolay ve kendi kendini açıklayıcı.

Hız & İstikrar

Ultimate Logo Quiz hız ve istikrarıyla ilgili herhangi bir problem olmaksızın çok iyi bir performans sergiledi.

Fiyat/Performans Oranı

Ultimate Logo Quiz, Google Play'de bedava. Reklam banner'ları hemen hemen tüm oyun boyunca ekranda ama beni çok fazla rahatsız etmedi.

(orijinal metnin yazarı: Christopher W.)

Ekran Görüntüleri:

Ultimate Logo Quiz Ultimate Logo Quiz Ultimate Logo Quiz Ultimate Logo Quiz Ultimate Logo Quiz

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

bubble quiz games

Yorumlar

Yeni yorum yaz: