X

Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

UNO™ - Klasik Kart Oyunu Artık Android'de

Volkan E.
0

UNO™, uygulaması Android sayesinde eski popülerliğini kazanmaya başlayan kart oyunlarından bir tanesi. Android’e uyarlanan bu uygulamada Uno oyununu etafınıza bir kalabalık çemberi oluşturmadan bireysel bir şekilde takılma imkanına kavuşuyorsunuz. Uygulamayı sizler için mercek altına alıyoruz.

4 ★★★★

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.6.3 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

UNO™ uygulaması bir çoğunuzun bildiği kart oyununun Android’e bir uyarlaması. Bu anlamda oyunun özüne ve kurallarına sadık kalınmış ve hatta üzerine yeni ilgi çekici eklemeler yapılmış.


Oyunun multiplayer modu ise gerçekten çok başarılı. Hem single hem de multiplayer modlarında en fazla dört oyuncuya yer verilebiliyor.


Uno severlere bu uygulama üzerinden verebileceğimiz en büyük müjde ise uygulamanın online modunun ücretsiz olması. Tüm yapmanız gereken email adresiniz ile online üye olmak. Sonrasında ise puanlarınızı toplamaya başlayabilirsiniz.


Özetle:


UNO™ sevilen kart oyunu Uno’nun özüne sadık olarak tasarlanmış, grafikleriyle dikkat çeken bir uygulama. Online modun ücretsiz oluşu ve de değişik zorluk seviyelerinin entegrasyonu Uno tecrübenizi çok daha yukarılara çekiyor.

Ekran & Kontroller

UNO™ uygulaması kendisini küçük yaştaki çocuklara bile kolayca oynatabilecek ve de öğretebilecek netlikte grafiklere sahip.

 

Hız & İstikrar

UNO™ herhangi bir sıkıntıya yer vermeden akıcı bir şekilde çalıştı.

 

Fiyat/Performans Oranı

UNO™ 0,81 EUR fiyatla Google Play üzerinden indirilebiliyor.

 

Ekran Görüntüleri:

UNO™ - Klasik Kart Oyunu Artık Android'de UNO™ - Klasik Kart Oyunu Artık Android'de UNO™ - Klasik Kart Oyunu Artık Android'de UNO™ - Klasik Kart Oyunu Artık Android'de UNO™ - Klasik Kart Oyunu Artık Android'de

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

Gameloft

Yorumlar

Yeni yorum yaz: