This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Muhtemelen Viber’ı duymuşsunuzdur. Türkiye’de WhatsApp’ın gölgesinde kalsa da dünyada çok yaygın ve Google Play Store üzerinde de 100 milyonun üzerinde indirilme sayısına sahip bir anlık mesajlaşma uygulaması. İşte Viber özelliklerini bir adım ileriye götürdüğü 4.2 güncellemesini geçtiğimiz günlerde çıkardı.

Viber
Yenilenen Viber, mesaj uygulamalarında artık daha tercih edilebilir bir seçenek. © android

Tüm güncellemelerde olduğu gibi bunda da küçük hatalar giderildi ve yeni özellikler eklendi. Eğer uygulama telefonunuzda yüklüyse zaten güncelleme bildirimi gelmiş olmalı.

Diğer mesajlaşma uygulamaları arasında Viber, istediğiniz numarayı engelleyerek size mesaj atmasını ya da aramasını engelleme özelliği ile dikkat çekiyor. Rehberinizi otomatik olarak uygulamaya entegre edebiliyorsunuz. Mesaj ve arama seslerini de kendi zevkinize göre ayarlamanıza izin veren Viber, aynı anda 10 taneye kadar fotoğraf paylaşmanıza da imkan sağlıyor.Güncelleme, özellikle rehber entegrasyon yeniliği sayesinde Viber’ın kalitesini bir üst seviyeye çekiyor. HD ses kalitesine varan ücretsiz aramalar yapabilmenize fırsat veren Viber, anlık bildirim sistemiyle de, kapalı olduğunda bile sizi gelen aramalar ve mesajlar hakkında bilgilendiriyor.

Siz Viber kullanıyor musunuz? Uygulamayı tercih etmenizdeki en büyük etken ne?

 

Kaynak: Android

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Benim merak ettiğim; Tango, Skype, Whatsapp, Viber, Line, Blackberry Messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamaları var...Bunların arasındaki fark nedir?...

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!