This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

1.6 Ghz Quad Core İşlemcili Performans Canavarı:HTC One X+

HTC One X’in piyasaya sürülmesinden sadece birkaç ay sonra yenilenen modeli HTC One X+’nın özellikleri sızmış durumda. Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC’nin amiral gemisi olan One X üzerinde yapılan geliştirmelerle dedikodulara göre yeni cihazda daha fazla hız ve hafızanın yanında HTC Sense ara yüzünün de daha ileri bir sürümü yer alıyor olacak.

Sızan bilgilerde yer alan teknik özelliklerin detaylarına göz atacak olursak telefonun boyutları 134.36 x 69.9 x 9.3 mm olarak dizayn edilmiş telefon içerisinde kullanılan işlemci NVidia AP37 quad-core yer alıyor. 129 gram ağırlığa sahip olması beklenen cihazın HTC One X’den biraz daha hafif olacağı sinyalini alıyoruz.

Twitter sosyal paylaşım sitesinde bugüne kadar paylaştığı sızıntı bilgilerinin hemen hepsinin doğru çıktığı Football4PDA isimli kullanıcının (İsim gerçekten de kulağa fason geliyor ama bu hesabın Engadget gibi önemli sitelerle bağlantısı var) paylaştığı tweete göre  yeni HTC One X+ içerisinde Android’in son sürümü olan 4.1 Jelly Bean yüklü olacak. Bu anlamda HTC One+ Samsung Galaxy S3’ü hem donanım hem de yazılım olarak geride bırakmayı başarabilecek (kağıt üzerinde tabi ki).

Şu anda ancak ciddiye alınacak bir dedikodu olarak sınıflandırılabilecek olan yeni HTC One+ hakkındaki en kesin bilgiyi 19 Eylül tarihinde New York’da gerçekleştirilecek olan HTC etkinliğinde öğrenebileceğiz. Ama işin dikkat çekici tarafı bir süredir işleri pek de yolunda gitmeyen HTC’nin bu yeni ürünle tekrar potaya girerek son bir kaç aydır Android ve akıllı telefon piyasasının adeta tozunu attıran Samsung Galaxy S3’e rakip olabilecek olması.

 

Güncelleme: HTC One X+ cihazı üzerinde yapmış olduğumuz detaylı bir incelemeye gitmek için buraya tıklayınız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!