This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

100 Floors bilinen kare bulmacalar veya sudoku gibi bir bulmaca değil. Oyunun konusu asansörler. Daha doğrusu, asansöre nasıl gireceğinizi çözmeniz gerekli. Oyunu özel kılan ise, Android cihazınızın sensörlerinin oyunda nasıl kullanıldığı. Daha fazlası bu testte.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.1.0 3.2.1.0

Özellikler & Kullanım

Test cihazı
Samsung Galaxy Nexus
Android versiyonu: 4.1.1
Root: Evet
Modifikasyonlar: Evet / Popcorn Kernel 11.5

Uygulamanın Detayları
Android 2.2 itibaren kullanılabilir
Boyut: 32 MB
ICS veya Jellybean için optimize edilmiş: Hayır
Tablet için optimize edilmiş: Hayır, ama problemsiz çalışıyor.

İzinler
Ağ iletişimi
Telefon çağrıları
Sistem araçları: telefonunun uykuya geçmesini önle

İzinler hakkında yorum
İzinlerin hepsi mantıklı bir şekilde ve hiçbir problem oluşturmuyor.

Shooter tarzı ve diğer klasik oyunlardan sıkılıp, farklı birşey arıyorsanıy, bulmaca oyunu sizin için en doğrusu. Ve sayısız Sudoku ve kare bulmaca oyunları belirli bir zamandan sonra çok sıkıcı olduğu için, 100 Floors güzel bir değişiklik oluşturuyor. Oyundaki amaç, asansörün kapısını açıp asansöre erişebilmek. Daha doğrusu, birçok farklı asansöre. Bunun için, birbirine pek benzemeyen, ama asansörle alakalı olan bilmeceleri çözmeniz gerekiyor. Başta düğmeye basmak yeterli olurken, her asansörle bilmeceler bayağı zorlaşıyor! Güzel olan ise, oyunun akıllı telefonunuzun sensörlerini kullanması. Böylece taşları, topları vs. telefonunuzu gereken yöne doğru eğerek kaydırmanız lazım. Ya da bazen kapıyı iki parmağınızla birden açmanız gerekebilir. Bunlar birbirinden farklı ve yaratıcı bulmacalardan oluşan oyunu daha da özelleştiriyor.

Çünkü sensörlü bulmacaları daha önce geçmeniz, bir dahakinde ilk bakışta herşeyi göreceğiniz anlamına gelmez kesinlikle. Bunun bir unsuru da, zaten oyunda ilk bakışta çözümü bulmanın zorluğu. Asansörün etrafına iyice bir bakmak ve devamını da kafanızda yaratmanız size yardımcı olacaktır katları teker teker çıkmanızda ve daha zorlu bulmacalarla karşılaşmanızda.

Özet: 100 Floors zorlu (ve hatta bazen biraz fazla) bulmacalar sunuyor.Çoğu zaman zor sandığınız bulmacalar, çok kolay çözülüyor, çünkü zorlu olan daha fazla bulmacalara yaklaşım oluyor. Ve oyunu zevkli kılan ise zaten bu: Düşünerek bulmacalara yaklaşmak ve bunları nasıl çözeceğinizi bulmak. 100 Floors size canınız sıkılmadan güzel bir eğlence sunuyor.

Ekran & Kontroller

100 Floors oyunun grafiği öyle ahım şahım birşey değil. Olmasına da gerek yok gerçi. Basit 2 boyutlu grafik bulmacaları olmasından fazla karıştırmıyor ve bu tür bir oyun için yeterli. Ayrıca her bulmacada değişen kullanım da iyi bir şekilde çalışıyor uygulamada.

Hız & İstikrar

100 Floors testimizde hem hızlı hem de problem oluşturmadan çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

100 Floors uygulaması AndroidPIT App Center ve Play Store’da ücretsiz olarak mevcut. Fakat oyunda bulunan reklam gerçekten rahatsız verici.

Ekran Görüntüleri:

100 Floors - Bir Başka Bulmaca 100 Floors - Bir Başka Bulmaca 100 Floors - Bir Başka Bulmaca 100 Floors - Bir Başka Bulmaca

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!