Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

101 Crane Missions - Vinç becerilerinizi görelim!

Christian Brüggemann
0

Küçük bir çocukken kendinizi hiç kocaman vinçin içinde hayal edip oradan her şeyin ufak gözükeceğini düşünmüş müydünüz? Açıkçası yolum 101 Crane Missions'a düştüğünde kafamda çocukluğumdan kalma bu anılar canlandı ve nostaljiyi yeniden yaşamak için oyunu denemeye kadar verdim. Daha fazlasını aşağıda bulabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.2 1.0.3

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note II
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

101 Crane Missions oyununda bir vinçin dikey kısmını kontrol ediyorsunuz. Oyun birçok bölümden oluşuyor ama henüz 101 bölüm mevcut değil (şimdilik 70 bölüm var). Görevler dört farklı senaryo altında: Sisli Şehir, Rüzgarlı Dağ, Viyana Üzerindeki Halatar ve Ada. İlk birkaç görev oldukça kolay: Kule veya köprü inşası, hareket eden yapıların üzerine bloklar koymaca...vs

Rüzgarlı Dağ'a geldiğinizde, Sisli Şehir'dekinden biraz daha çok uğraşmanız gerekecek çünkü isimden de çağrıştıracağı gibi işinizi zorlaştıracak rüzgarlar olacak. Sorumluluklarınız arasında bazı nesneleri için koruyucu kullanarak onların aşağı düşmemesini garanti altına almak.

Viyana'ya geldiğiniz vakit farklı yapıda inşaat bloklarıyla uğraşmanın yeni yollarını öğrenmeniz gerek: Bu etapta bu sefer bloklar birbirine halatla bağlı yani blokları dizerken mükemmel dengeyi tutturmanız lazım.

Adaya geldiğinizde ise sizi uğraştıracak yeni element su olacak ve yapmanız gereken köprüler inşa etmek. Allahtan bloklar yüzebiliyor fakat su yer kadar stabil değil!

Bir görevi bitirdiğinizde skorunuz size bildiriliyor; skorunuz zaman faktörüne göre değişiyor. Yıldızlar sağ üstte oyundaki performansınızı gösteriyor.

Eğer kendinizi yaratıcı buluyor ve kendi görevinizi baştan yaratmak istiyorsanız Free Mode'u deneyebilirsiniz.

Özet: 101 Crane Missions atik oyuncular ve büyük ekranlı cihazlara sahip olan kullanıcılar için çok hoş bir oyun. Eğlenceli ve denemeye değer bir konsept.

Ekran & Kontroller

101 Crane Missions grafikleri modern hissi vermiyor ve retro anlamında çok hoş değil. Sanki 2-3 sene önce gelmiş bir uygulamayı andırıyor.

Kontroller öbür yandan gayet iyi: Basit ve kolay öğrenilir. Vinçi ekranki joystick ile yönetiyorsunuz.

Hız & İstikrar

101 Crane Missions iyi bir performans sergiledi: Akıcı ve stabil.

Fiyat/Performans Oranı

101 Crane Missions'un fiyatı 1.99 Euro. Aynı tarza sahip diğer oyunlara baktığınızda fiyat biraz yüksek. Dahası şimdilik 101 bölüm mevcut değil (bu incelemenin yazıldığı anda 70 bölüm mevcut).

Ekran Görüntüleri:

101 Crane Missions - Vinç becerilerinizi görelim! 101 Crane Missions - Vinç becerilerinizi görelim! 101 Crane Missions - Vinç becerilerinizi görelim! 101 Crane Missions - Vinç becerilerinizi görelim! 101 Crane Missions - Vinç becerilerinizi görelim!

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

apesoup

Yorumlar

Yeni yorum yaz: