This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

15 Ağustos'ta Yeni Bir Samsung Galaxy Cihazı: Tablet ya da Note 2?

Samsung resmi olarak 15 Ağustos tarihini yeni bir ürünün lansmanı olarak adres gösteriyor. Fakat ne hikmetse bu yeni ürününü ne olacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu noktada bu ürün üzerindeki esrar perdesi üzerinde bir çok söylenti dönüyor tabi ki.

Bir çok teknoloji meraklısı Samsung'un bu yeni ürününün Galaxy Note 2 olabileceği yönünde spekülasyonda bulunuyor. Samsung'un geçtiğimiz yıl Berlin'de yapılmış olan IFA Teknoloji fuarında çıkarmış olduğu Samsung Galaxy Note'un yerine çıkartılacak bir ürünün yine bu sene 31 Ağustos'ta başlayacak olan organizasyonda çıkarılmasının daha yerinde olduğuna olan inancımız yüzünden 15 Ağustos tarihindeki lansmanda bu kadar köklü bir değişiklik beklemiyoruz.


Fakat öte yandan Samsung'un tablet piyasasında uzun zamandan beri devam eden sessizliğinin de bozulmasının çok muhtemel olduğu ortada. Samsung Galaxy Note 10.1'in piyasaya sürülmesinin üzerinden gayet ciddi bir süre geçti. Son raporlar gösteriyor ki Samsung'un güçlü işlemcisi Exynos 4412' ye geçilmek üzere bu tabletlerin üretimi durduruldu.

Burada ne kadar konuşursak konuşalım 15 Ağustos'da tam olarak ne olacağını bilebilmemiz olanaksız. Gerçek olan şu ki eğer Samsung bir tablet bilgisayar çıkartacak olursa bu tabletin mutlaka kızışan tablet piyasasında varolabilecek ve de rekabet edebilecek bir fiyata sahip olabilmesi gerekiyor. Amazon'un bile uzun vadede bir çok yeni modeli piyasaya sürmeye hazırlandığı bu ortamda rekabet kırıcı fiyatlandırma en önemli ayrıntı.

Samsung'un 15 Ağustos'daki lansmanı hakkında tahminlerinizi ve de yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf hakları: www-bgr-com.vimg.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!