This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

16 GB'lık HTC One X ve Işıldayan Galaxy S2 Tanıtıldı

Tüm dikkatlerin Berlin IFA 2012'ye kilitlendiği bir atmosferde bu büyük fuarın başlangıcından hemen önce bir çok Android kullanıcısının önceden aşina olduğu HTC One X ve Samsung Galaxy S2 telefonlarında donanım ve tasarım anlamında yapılan güncellemeler sonucunda yenilenen cihazlar tanıtıldı. 

HTC One X akıllı telefonunda  standart olarak sunulan 32 GB yerine 16 GB'lık saklama kapasitesi seçeneği getiriliyor. Satış fiyatı hemen hemen Samsung Galaxy S3 ile aynı olan ve bu telefon ile rekabette bariz bir şekilde geriye düşen HTC muhtemelen maliyeti düşürerek fiyat kırabilmek için bu tip bir güncelleme yoluna gitmiş olsa gerek

Samsung Galaxy S2 ürün ağacına yeni eklenen bayanlara özel feminen modelde ise telefon arkasında Swarovski imzalı taşların yerleştirilmiş olduğunu görüyoruz. 'Kristal Seri' adı altında çıkarılan yeni serinin ilk ürünü olan Samsung Galaxy S2 Ekim ayından itibaren Avrupa'da 599 EUR ( Yaklaşık 1350 TL) fiyatla satışa sunulacak. Samsung'un bu şaşalı yeni telefonunun bir fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!