This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

2012'de AndroidPIT Türkiye'den İndirilen En Popüler 5 Bedava Uygulama

2012 senesinde AndroidPIT milyonlara hizmet sunarak çok büyük bir başarı sağladı. Bu milyonların içinde Türk üyelerimizin en çok hangi ücretsiz uygulamaları indirdiğini ve bu uygulamaların detaylarını haberimizde bulabilirsiniz!

Aşağıdaki liste AndroidPIT Türkiye'den indirilen en popüler 10 bedava uygulamayı gösteriyor. Bu haberimizde aralarından işaretlemiş olduğum uygulamaları sizlere tanıtmaya çalışacağım.

  1. tiny flashlight
  2. fruit ninja free
  3. skype
  4. talking tom
  5. rage of bahamut
  6. wetter.de
  7. ninja action free
  8. deutsche bahn
  9. drag racing
  10. blood brothers

1- Flashlight


(c) Nikolay Ananiev

Hiç merdiven boşluğunda, evde, ormanda, yolda vb durumlarda gerek elektrik kesintisinden gerekse başka nedenlerden fenere veya herhangi bir ışık kaynağına ihtiyaç duydunuz mu? Ben duydum. Bu uygulama akıllı telefonunuzun flaşını kullanarak fener görevi sağlamakla birlikte ekranınızın parlaklığını da farklı renklerle değiştiriyor. Bana kalırsa her telefonda bir el feneri uygulaması olması lazım ve bu uygulama da gayet iş görür cinsten. Hiç yoktan bir göz atabilirsiniz.

2- Skype

 
(c) Skype

Skype'ı artık tanımayan kalmadı. Bir ara Microsoft satın aldıktan sonra MSN'e çevirecek, paralı yapacak gibi korkulara kapılmış olsak da Skype'ın gelmiş olduğu nokta beni gerçekten memnun ediyor. En sevdiğim özelliklerden biri direkt telefon numarası çevirirken "Skype'la ara" seçeneğinin olması ki bu Skype kontörü kullanıyorsanız çok kullanışlı olabiliyor.

3- Talking Cat Free


(c) Outfit 7

Bu sevimli ve ufak kedi nasıl oluyor da milyonlarca insanı peşinden sürükleyebiliyor? Uygulamayı açtığınızda karşınıza direktman bir kedi çıkıyor. Kediye değişik şeyler verebilir veya onunla dilediğiniz gibi uğraşabilirsiniz. Küçük çocuklar için olduğu kadar her yaş grubuna hitap edebilecek enteresan bir uygulama. (Tabii ki saatlerce başında kalacak kadar değil.)

4- Ninja Royale

 
(c) Mobage

Aralarında Blood Brothers (RPG) ve Rage of Bahamut gibi oyunların da bulunduğu birçok RPG oyununu yapan Mobage şirketinin bir başka oyunu da AndroidPIT'ten en çok indirilen bedava uygulamalar listesinde ilk sıraları zorluyor. Bana Nintendo'daki Pokemon'un RPG oyununu hatırlatan oyunda yeni silahlar topluyor, yeni dünyalar keşfediyor ve yeni görevler peşinden koşuyorsunuz. Oyuna girişte Facebook veya kendi oluşturacağınız hesapla oynayabiliyorsunuz. Facebook hesabından girdiğiniz takdirde Facebook'ta bunu yayınlamayacakları oyunda belirtiliyor. 

5- Drag Racing


(c) Creative Mobile

Arabaları ve araba yarışlarını seviyorsanız bu uygulama milyonların ilgisini çektiği gibi sizin de ilginizi çekebilir. Her oynadığımda Fast and Furious filmini hatırlayıp tebessüm ettiğim oyun üzerine çok düşünmek istemediğiniz ve kafa dağıtmak istediğiniz anlarda oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda elliden fazla lisanslı araba bulunuyor ve online olarak başkalarıyla oynayabiliyorsunuz. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!