This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

2013'ün en iyi Android uygulamaları

2013 yılı Android uygulamaları açısından oldukça zengin bir yıldı. Birçok yeni uygulamanın yanında var olanlar da geliştirildi. İşte şimdi sizin için dünyaca ünlü teknoloji sitesi Mashable’ın “2013 yılının en iyi uygulamaları” listesini inceliyoruz.

top apps teaser
İşte Mashable'a göre yılın en iyileri / © Google Play

Duolingo

Duolingo interaktif bir şekilde çalışan ve kişiye özel ders programları yaratarak size yardımcı olan bir dil öğrenme uygulaması. Uygulama, hedeflere ulaşıldıkça sizi ödüllendiriyor ve ilerledikçe dersler daha verimli bir hale geliyor. İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Portekizce seçenekleri mevcut. Eğer boş vakitlerinizde yabancı dilinizi geliştirmek isterseniz Duolingo bunun için iyi bir uygulama.

Duolingo'yla Bedava İngilizce Install on Google Play

 

Pocket Casts

Müzik arşivinizi baştan sona yenileyip organize edebilmeniz için yeterli tek bir uygulama. Pocket Casts size müzik dinleme, indirme ve cihazınızdaki müzik arşivi ile senkronize etme imkanı tanıyor. Şarkıların çalma hızlarını da kendi zevkinize göre ayarlayabilme imkanı sunan uygulama aynı zamanda yeni müzikler keşfetmenize de yardımcı oluyor. Uygulama Google Play Store’da 3.56 dolara satılmakta.

Pocket Casts Install on Google Play

 

Evernote

Evernote zaman geçtikçe verimlilik konusunda türünün en gözle görünen örneği oldu. Üretkenlik konusunda büyük fayda sağlayan uygulama 2013 yılında aldığı güncellemelerle daha da çok gelişti. Evernote sayesinde notlar kaydedip, fotoğraflarınızı etiketleyebilir, ses kayıtları yapıp, hatırlatmalar kurabilirsiniz. Uygulamanın size sunduğu birçok hizmet olduğu için bir an önce başlamanızda yarar var.

Evernote - düzenli kalın. Install on Google Play

 

doubleTwist

Bilgisayarınız ile telefonunuzdaki müziği senkronize etmek için mükemmel bir uygulama olmasının ötesinde doubleTwist çok iyi bir medya oynatıcı. Radyo dinleyip, video izleyebileceğiniz uygulamanın ara yüzü de bir ayrı başarılı.

doubleTwist Müzik Oynatıcı Install on Google Play

 

Pixlr Express

Fotoğraf filtreleme ve efektlendirme uygulamaları arasında belki de en iyisi. Pixlr Express renk düzeltme özelliğinden fotoğrafın farklı bölümlerini renklendirmeye kadar sunduğu özelliklerle basit bir filtreleme uygulamasının çok ötesinde olduğunu gösteriyor. Hafızanızda sadece 7.2MB yer tutan uygulama aynı zamanda ücretsiz olmasıyla da dikkat çekiyor.

Pixlr – Free Photo Editor Install on Google Play

 

Feedly

Bu haber uygulamasını diğerlerinden ayıran Evernote, Instapaper ve Pocket gibi uygulamalarla kolay paylaşım sağlaması ve çok akıcı bir şekilde çalışması. Genelde görsel odaklı olan ara yüzü sayesinde Feedly okuyucuları boğmadan haberler arasında rahatça gezinebilme imkanı sağlıyor.

feedly: your work newsfeed Install on Google Play

 

Sleepbot

Eğer uyuma alışkanlıklarınızı takip etmek istiyorsanız Sleepbot kesinlikle size göre. Bu uygulama sayesinde uyuma alışkanlıklarınıza göre uyku deneyiminizi geliştirebilir ya da uygulamayı sadece basit bir zaman kayıt uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Sleepbot sizin hareketlerinizi ve çıkardığınız sesleri takip eder ve bunların sonucunda sizi sabah uykunuzun en hafif olduğu aralıkta uyandırır. Kulağa iyi geliyor değil mi?

SleepBot - Sleep Cycle Alarm Install on Google Play

 

Sizce bu uygulamalardan hangisi en kullanışlı ve yararlı olanı? Aralarında kullandıklarınız var mı? 

Kaynak: mashable

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!