This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

2013 yılının Android cihazınızda mutlaka olması gereken oyunları

Google Play Store 2013 yılının en popüler oyunları listesini yayınladıktan sonra bizde benzer bir liste yapmaya karar verdik. İşte Android cihazınıza indirebileceğiniz 2013 yılının en iyi oyunları.

top apps teaser
Seçtiğimiz 2013 yılı en iyi oyunları  © Google Play

Clash of Clans

Büyük bir iOS klasiği olan oyun Ekim ayında Google Play Store’a da geldi. Oyun strateji ve karşılıklı savaş öğelerini kombin ediyor ve ilginç görevler eşliğinde saatlerinizi geçirebileceğiniz bir platform üzerinde size sunuyor. Clash of Clans kesinlinle 2013 yılının en göze batan oyunları arasında. Henüz indirmediyseniz, bu yazı en iyi Clash of Clans kasabasını kurmanız için size iyi bir fırsat. 

Clash of Clans Install on Google Play
8b
© AndroidPIT

Plant vs Zombies 2

İlki çok tutan Plants vs Zombies'in ardından ikincisi de çok ses getirdi. Oyundaki göreviniz evinizi yavaş yavaş çoğalan ve gelişen zombielerden korumak. Peki bunu nasıl yapıyorsunuz? Çevreye farklı tiplerde bitkiler ekerek ve farklı yetenekler yaratarak. Bu da yeterli değilse, zombielerle, antik Mısır ya da Vahşi Batı gibi ortamlarda kapıştığınızı bilmek belki hoşunuza gider. Oyun gerçekten bağımlılık yapıcı bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Plants vs. Zombies 2 Install on Google Play
androidpit plants zombies 3
 © AndroidPIT

FIFA 14

Bu oyun sadece futbolseverler için değil aynı zaman da futbolu en sevdikleri spor olarak görmeyenlerin fikirlerini de değiştirmek için. FIFA başta bilgisayarlar ve konsollar için geliştirildi fakat şimdi telefon ve tabletlerde de ortalığı kasıp kavuruyor. 33 lig, 600 takım, 16,000 oyuncudan bahsediyoruz. Sevdiğiniz takımı seçin ve özellikle tabletler de muhteşem olan grafiklerin keyfini çıkarın.

androidpit fifa teaser
© EA

Çılgın Hırsız

Eğer Çılgın Hırsız filmini sevdiyseniz, oyuna da kesinlikle bayılacaksınız. Oyun içerisinde o kadar farklı ve sizi içine çeken bölüm var ki sıkılmak bir an bile söz konusu olamaz. Oyun ayrıca Cadılar Bayramı’nda gördüğümüz gibi geçici güncellemeler de almakta ve bu eğlenceyi iki katına çıkarıyor. Yakında yeni yıl versiyonunun da keyfini çıkarabilirsiniz, bizden söylemesi.

ÇILGIN HIRSIZ Install on Google Play
AndroidPIT Minion Rush
© AndroidPIT/Gameloft

Asphalt 8: Airborne

Oyunun yeni versiyonu efsane oyun firması Gameloft tarafından yaratıldı ve tamamen ücretsiz! Yeni model arabaları keşfedebileceğiniz oyunda, saklı kestirmeler ile dolu 9 egzotik rota var. Çoklu oyuncu modu, oyununun kendine has müzikleri ve çok iyi tasarlanmış grafikleri ile Asphalt 8 kesinlikle yılın kaçırılmaması gereken oyunlarından biri.

Asphalt 8: Airborne Install on Google Play

Star Wars: Tiny Death

Konuşan Kedi Tom 2

Konuşan Tom 2 Install on Google Play

Sizin 2013 yılı favori oyununuz hangisi? Bu oyunlar arasından oyunuzu hangisine verirdiniz?

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!