This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Samsung 2014 yılına hızlı girecek! İşte Samsung’un tanıtacağı cihazlar

Samsung ardı ardına yeni telefonlarını tanıtmaya devam ededursun herkes dört gözle Galaxy S5’i bekliyor. Güney Koreli üretici 2014 yılının sadece ilk çeyreğinde 5 adet yeni telefon tanıtacak. ETNews’in iddiasına göre Samsung'ım üst seviye serisi Galaxy’nin son versiyonu Galaxy S5 de ilk çeyrekte tanıtılacak modeller arasında.

LV1A5617
© AndroidPIT

Şu sıralar Galaxy S5 hakkındaki artan dedikodular insanda sanki Güney Koreli firma telefonu yarın tanıtmaya hazır hale getirmiş hissiyatı uyandırıyor. Hatırlayacağınız üzere Galaxy S5 ile ilgili gelen son dedikodu metal kasayla gelecek olması. Henüz haberiniz olmadıysa buradan bilgi edinebilirsiniz.

Diğer yandan, Samsung Galaxy Note 3’ün bir varyasyonu da 2014’ün ilk çeyreğinde tanıtılacak telefonlardan birisi olabilir. Muhtemelen şubatta Barselona’da yapılacak Mobil Dünya Kongresi’nde (Mobile World Congress MWC) tanıtılacak. Galaxy Note 3 Lite’ın dedikodularını geride bıraktığımız hafta içinde haber yapmıştık zaten.

Grand2 7
Samsung'un Galaxy Grand 2 modeli/ © Samsung

Yukarıda bahsettiğimiz modeller dışında Samsung'un devasa modellerinden Galaxy Grand Lite’ın da tanıtımının önümüzdeki aylarda yapılması bekleniyor. Teknik özellik bakımında Galaxy Grand ile Galaxy Grand 2 arasında konumlandırılacak bu model firmanın cep dostu modellerinden. Orta seviye bu seri sayesinde insanlar uygun bir bütçeyle fablet tecrübesi edinebiliyor.

Tabii şunu da hatırlatmak isteriz; Samsung tarafından paylaşılan her telefon uluslararası pazara açılmıyor. Samsung kimi modellerini ilgi göreceğini düşündüğü pazarlar için geliştiriyor. Samsung hangi modelin hangi ülkelerde satılacağı konusunda bilgi verme konusunda ise oldukça cimri. Bu tip bilgiler için modellerin tanıtımlarını beklemek gerekiyor!

Vasıtasıyla CNET Kaynak: ETNews

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!