This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Söyleyin: 2015 yılının en iyi ve en kötü Android telefonu hangisi?

Yenilikleri ve hayal kırıklıklarıyla Android için ilginç bir yıl oldu. Bazı markalar inovasyon ve farklılıklarıyla ön kapıdan lord gibi girerken bazı markalar da ısınma sorunları ya da beklenen yenilikleri getiremedikleri için üvey evlat muamelesi gördüler. Elbette tüm düşünceler aynı değil, bu yüzden biz de dünyadaki tüm AndroidPIT edisyonları gibi size soruyoruz; Yılın en iyi ve en kötü Android telefonu hangisi?

androidpit best smartphones 1
 © ANDROIDPIT

2015 yılının en iyi Android telefonları

Huawei oldukça sağlam bir Nexus çıkarttı, LG, yeni modeliyle birçok kalbi kazandı. Samsung beklenenden fazlasını yaptı ve muhtemelen şu anda Android dünyasının prensi olan Galaxy S6 edge+ ile yılı noktaladı. Elbette bunlar sadece bir görüş. Peki sizin görüşleriniz sonucunda 2015 yılının en iyi Android telefonu hangisi?

2015 yılının en iyi Android telefonu hangisi?
View results
green
 © samsung

2015 yılının en kötü Android telefonu

Elbette birbirinden berbat cihazlarla da tanıştık, fakat burada değerlendirme biraz da hayal kırıklıkları üzerinden yapılıyor. HTC One A9 çok mu berbat, hiç mi kullanmazsınız? Hayır, kullanılır ama bizi hayal kırıklığına uğrattı. Ve biz bu kasabada bizi hayal kırıklığına uğratanları sevmeyiz... 

Ne umduk ne bulduk, bu ne abi öncekinin aynısı vb. hayıflanmaları en çok hangi cihaz topladı sizce? Bizim aklımıza ilk gelenler kamera ve ısınma problemi ile Xperia Z3+ (böyle bir noktada Sony bir cihazın adını geçirirken ne kadar üzülsem de, öyle…)  ve HTC One A9 oluyor. Peki sizce 2015 yılının en kötü Android telefonu hangisiydi?

2015 yılının en kötü Android telefonu hangisi?
View results

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!