This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

29 Ağustos’ta Galaxy S3’e Jelly Bean Güncellemesi Mi Geliyor?

İnternette dolaşan dedikodulara göre Samsung Galaxy S3 için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi bu ay içerisinde gelebilir. SamMobile ve GSMArena kaynaklarına göre Samsung SGS3 kullanıcıları bu ayın 29’unda (Berlin’deki IFA’da Samsung Galaxy Note 2’nin paket açılımının olduğu gün) güncellemeye erişebilecek. Görünen o ki 29’unda Galaxy Note 2 paket açılımından daha fazlası bizleri bekliyor.

Enteresan olan şey ise bu tarz güncellemeler kapıya dayandığında sızan uygulamalar ve güncellemeler her zaman XDA ve benzeri Android forumlarında yayınlanır fakat bu sefer her şey sessizliğini koruyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin arkadaşlar. Galaxy S3’ün yayınlanması bize bir şey öğrettiyse o da Samsung’un Galaxy S3’ü gerçekten ciddiye aldığı ve belki de “yeni Samsung” ile ilgili her şeyin dış kaynaklara sızmasını önlediği.

Bu güncelleme büyük ihtimalle tüm dünyada gerçekleşecek çünkü Amerikalı dağıtıcılar yeni güncellemeleri büyük bir dikkatle test etmeleriyle ve kendi networklerine sokmalarıyla ünlü. JB hala Google’ın merkezinden taze çıkmış durumda ve güncellemenin sizin mobil şirketinize gelmesi biraz sürebilir.

Kaynak: Phandroid

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!