This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hiç parçalarını gidip IKEA’dan seçmişçesine alıp birleştirerek kendi cihazınızı ortaya çıkarmak istediniz mi? Eğer bu tür hayaller hoşunuza gidiyorsa Galaxy S6 Edge için hazırlanan video hoşunuza gidecektir.

s6edgecomp
© samsung tomorrow

Videoda adım adım hangi parçanın hangi sırayla konulduğu gösteriliyor ki aslında izlemesi oldukça zevkli. Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden birine sahip cihazın aslında sadece 3 dakikada bir araya getirildiğini izlemek ise ayrıca ilgi çekici.

7 comments

Yeni yorum yaz:
 • bu kelime teknik anlamda kullanılır art niyetide yoktur neden işi din çerçevesine oturtuyorsunuz anlamak mümkün değil.

 • onur 11.Nis.2015 Link to comment

  abartmayiniz beyler..konuyu cok farkli yerlere cekiyorsunuz bence..

 • Serkan. 10.Nis.2015 Link to comment

  Abisi ben de daha ilk yorumu okumadan sadece ALLAH'a (Celle Celaluhu) ait olan fiilin yazılmasını eleştirecektim ki ilk yorumu gördüm. Yaratmak: Herşeyiyle birşeyin yoktan varedilmesidir. Halbuki S6 dünya üzerinde Rabbimiz tarafından yaratılmış olan materyallerin işlenmesi ile ortaya çıkarılmış bir üründür. Ne yazık ki bu kelime günümüzde çok yanlış kullanılmaktadır. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim...

 • başlık dakı yaratmak kelimesinin anlamı ?

  • Can C. 10.Nis.2015 Link to comment

   Zekâ, düşünce ve hayal gücünden yararlanarak o zamana kadar görülmeyen yeni bir şey ortaya koymak, yapmak (Türk Dil Kurumu)

   • Admin,Yaratmak ALLAH"a Mahsustur böyle şeylere dikkat edelim...bence 3 dakikada galaxy s6 birleştirmek yada toplamak yapmalıydın :(

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!