This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

3G'li Google Nexus 7: 29 Ekim Tarihinde Tanıtılabilir

Çıktığı ilk günden beri büyük ilgi çeken benim de iki aydan uzun bir zamandır severek kullandığım Google'ın tasarladığı ve Asus'un ürettiği Nexus 7 tablet bilgisayarların 3G bağlantıya olanak veren versiyonlarının üretildiği ve de satışa sunulmak üzere olduğu hakkındaki söylentilerin gerçekleşmesi an meselesi gibi. Bu senaryoyu ciddi bir şekilde destekleyebilecek bir kanıt uzakdoğudan, Tayvan'dan geldi.

NCC isimli Tayvan'ın lisanslama otoritesinden geçen bir iletişim aracı üzerinde yer alan kodlar 3G bağlantıya izin veren yeni bir Nexus 7 cihazının Tayvan piysasına sürülmek üzere olabileceğini gösteriyor. ME370TG kod adlı ürünün yol açtığı bu söylentin temel dayanağı ise mevcut Nexus 7'nin lisanslama kodunun ME370T olması. Yani yeni kod içerisinde yer alan 'G' harfi bir anlamda 3G sinyali olarak yorumlanmakta.

Habere konu olan ürün kodu :ME370TG

Bu bağlamda Google tarafından 29 Ekim tarihinde New York yapılacak etkinlikte dördüncü nesil Nexus telefonun yanında 3G'li Nexus 7 tabletin tanıtılması olasılığı başka bir ciddi söylenti ile desteklenmiş oluyor.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!